Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Rapor oranı değişince engelli kimlik kartını değiştirmek gerekir mi?

pars88

Yeni Üye
Konular
2
Reaksiyonlar
0
Merhaba arkadaşlar annemin raporu değişti şuan aktif engelli kartı %53 sürekli ibareli kartı var şimdi ise %78 rapor aldı engelli kartının değişmesi gerekiyormu yardımcı olursanız sevinirim

@pars88 size bağlı kafanız rahat olsun en son aldığınız rapor sürekli ise değiştirin gitsin eski rapor bu durumda hükümsüz

Engelli raporu tekrar çıktıysa engelli kimlik kartını değişmesine gerek yok... @pars88,

Son çıkan raporunda tam bağımlı yazıyor mu... Süreli mi sürekli mi?

@OğuzHan112 Nasıl gerek yok birini orani 53 diğeri 73 nasıl fark yok ?Bazi illerde ilçelerde rapor oranina göre indirim yapıyorlar ?sen nasıl fark yok diyorsun ?

Her iki raporu kısmi bağımlı ise gerek yok.

Zaten sordum son çıkan rapor tam bağımlı mı...süreli mi sürekli mi? Soruya cevap dönerse arkadaş ona göre yorum yapacaktım zaten.

Fark yok gibi bir şey yazdığımı göremiyorum..fark yok diye nerede yazmışım?

@samedo99,

Önceki rapor suresizdi ÖTV indirimi için başvurduk olmadı. 3 yıl süreli %78 verdiler ama bağımsız ibareli verildi

Sürekli rapor süreliye dönmüş..özellikle bazı başlıklarda bunu vurguluyorum...sürekli raporu olanlar kurcalamasın..süreliye döner zor duruma düşersiniz

Engelli kimlik kartınızı değişmenize gerek yok . @pars88,

Üst Alt