Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Pskiyatri % 40 engell raporuyla işe sorunsuz giren var mı?

Alman SGK ya gidip konuşsanız belki emekli olabilirsiniz çünkü SGK prim gününüz çok

@Alman SGK ya gidip konuşsanız belki emekli olabilirsiniz çünkü SGK prim gününüz çok
Tam tersi sgk dan 530 prim günüm var. Gerisi bankanın emekli sandığına bağlıyım. 1 ekimde 9. senem bitmiş olacak. Bizim bankanın uygulamasında hizmet birleştirme yaptım. Yine bankanın uygulamasında emekliliğe ne kadar süre kaldığını gün, ay, yıl olarak göstermekte. Hatta maaş bile gözükmekte.

Emekli olsam bile devam edeceğim işe. Sosyal haklar ve maaş benim için yeterli. Emekli olupta yeni işte çalışsam her şey sil baştan olacak. Ne zaman elden ayaktan düşerim çalışacak sağlığım olmaz o zaman emekli olurum. Benzer şekilde emekliliği gelip halen çalışan engelli sayısı oldukça fazla. Aklın yolu bir.

Merhaba kısa bir süre önce nöbet geçirdiğim için beni hastaneye yaptırabilmek için dilekçe verilmiş. Hastaneden çıktığımda vasi gerektiği yönünde rapor verilmiş. Dava devam etmekte. Şuan iyileştim ve vasiliği kaldırmak istiyorum. İş başvurusu yapıp işe girmek istiyorum. İş başvursu yapacağım ve nasıl bir yöntem yol izlemem gerekiyor.
Kendimiz tekrar rapor alıp mahkemeye versek olur mu ?

Ayrıca sözleşmeli çalışıyordum. Hastalığım stress ve mobingten oldu. Sözleşmem iptal edildi işe geridönüş davası açabilir miyim?

Üst Alt