Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Protez bacağıma uyum sağlayamadım ve satmak istiyorum..?

Gmserc

Yeni Üye
Konular
1
Reaksiyonlar
0
Merhaba Arkadaşlar
Beş yıl önce iş kazası geçirdim ve bir diz üstü protez bacak aldık. Yaşım ileri oldugu için adapte olamadım ve satışını yapmak istiyorum
Buradan duyurmak istedim, bilgilerinize

İletişim numarası verir misin

Herkesin bacak yapısı farklıdır neden satacan bu tür şeyler satılırmı hediye et gitsin devlet yenisini veriyor zaten herşeyi paraya çevirmeyin hayır hesanette yapmak lazım malum fani dünya

Protez bacağıma uyum sağlayamadım ve satmak istiyorum..?
Merhaba Arkadaşlar
Beş yıl önce iş kazası geçirdim ve bir diz üstü protez bacak aldık. Yaşım ileri oldugu için adapte olamadım ve satışını yapmak istiyorum
Buradan duyurmak istedim, bilgilerinize
Mesajlarda ayrı ayrı marka soranlar olmus ottobox C leg marka 2017 yılında aldı bir iki kez ev içinde deneme yapıldı dışarıya çıkılmadı ilgilenenler için açıklama olarak belirtmek istedim

arkadaşlar merhaba iletişim numarasını yorum yapan herkese veremem ne yazık ki buradan mesajlaşalım iletişim devamı Halinde telefon numaramdan iletişime geçmeye devam ederim

KORKMAZ4423 devlet protez falan vermiyor öncelikle bunu bilin istedim. 250 binlirada 30 bin civarı yardım yapıyor devlet. onuda 1 ay sizi koşturuyor evraklar için vs.. ayrıca arkadasın satacağı komple protez değil ekleminden ve ayağından faydalanacak alacak kişi bilin istedim çok bilmiş bey...
İsmail_protez yazmış ya c leg diye

Mrb babam icin bu yıl yaptırdık kilo ve obur ayak sıkıntılı olduğundan hiç kullanamadı diz üstü kirlenebilir ossor marka silikon liner verilicektir 1adet sıfır ürün telim 5337722395

Proteziniz ne marka ve özellikleri nelerdir. Kaç yıllık

pROEZİNİZİN MARKASI NEDİR VE KAÇ YILLIKTIR. Telefon nosu yazarmısın..

Üst Alt