Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Pazar günü Taksim Gezi Parkı'na gelir misiniz?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Orada olmayı bende çok isterdim...

Gidecek olanlara iyi muhabbetler :)

Gidecek olanları kıskandım valla. Keşke gelebilseydim:( yüreğim sizinle olacak dostlar :)

bülent hocam ricamdır madem silinecek gelip gelmemeyle ilgili olmayan hepsini silin baştan ayrıca bende orda olmayı arzu edenlerdenim hem sizlerle tanışmak hemde destek için lakin niğdedeyim malesef... gönlüm zaten orada...

Oturanboğa;
[FONT=Verdana]Gelelim sadede, resimler nerde?..[/FONT]:)[FONT=Verdana] Anlattıklarınızı hayalimizde resimlerdirmekle mi yetinicez yine?..[/FONT]:)[FONT=Verdana] Bir Allah kulu eklemeyecek mi site albümüne bu buluşma resimlerini..?
[/FONT]
[URL]http://www.engelliler.biz/forum/site-uyelerinin-bulusma-organizasyonlari/101167-uye-bulusmasi-21-22-23-aralik-geleneksel-4-clup-falcon-antalya-organizasyonu-24.html#post1230216

[/URL]
Yahu yapılan her üye buluşmasından sonra uyelere "resimler nerede?" "Site albümüne resimler niye yüklenmedi?" diye hesap soran Bacıbey hesap sormamış size hayret;)

O kadar üyeler "resimler facede var vs" cevaplar vermesine ragmen her üye buluşması sonunda hesaqp sormasına alıştığımız Bacıbey neredesin?
Resim istiyoz site albümüne biz de;)
Site albumune resim isterüzzz:) Bacıbey'in dediği gibi facede herkes göremez:) İlla site albümü!:)

NOT: Verdiğim linkte bacıbey çok nazik şekilde hesap soruyor:) Başka buluşmalarda uyelere nasıl hesap sordugunu öğrettiğinden nazik davranmış bunda:) Diğer linkleri şimdi arayıp duramam. Biliorsunuz zaten.

bugün başbakan mitingde uyarıda bulundu.gezi parkındaki iyi niyetli vatandaşlar artık orayı terketsinler.dedi.kalanlar için artık pek iyi şeyler olmayacağını falan söylüyordu.bece gitmeyin.canınız yanmasın arkadaşlar.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt