Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Özürlülük Oranına dair Sağlık Raporu ve Sosyal Haklar üzerine çalışma [Araştırma]

merhaba volkan kardeş, varsa vaktin gel ben müsaitim iş yerine gel istanbul maslaktayım görüşelim konuşalım ben baya bir uğraştım 2 yerden 2 farklı oranda rapor ...

Sabri abi sağolasın! Ben şimdi bir süre doktora çalışmam için İngiltere'de ikamet etme durumundayım. Ama Mayıs sonu memlekete dönüyorum tekrar, sana haber ederim. Teşekkür ederim desteğin için, umarım daha iyi olur her şey hepimiz için.

Ömer bey merhaba. Ben bu araştırma üzerine doğrudan yoğunlaştığım zamanı geride bıraktım. Ama tek sıkımlık bir iş olarak görmedim hiçbir zaman. O yüzden ilk yazdığım araştırma bitti, ama sorun devam ediyor ve benim bu meseleyle uğraşma isteğim de devam ediyor. Yazın biraz daha yazıp çizmeyi ve sizlerle görüşmeyi planlıyorum. Sağolun ilginiz için. Bu arada geç cevap için kusuruma bakmayın lütfen, doktora çalışmam için İngiltere'ye geldim, bir süredir foruma girememiştim.

Üst Alt