Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Özürlüler Derneği'ne akülü araba için başvurdum. 5 aydır arayan olmadı..?

grandlive

Yeni Üye
Konular
1
Reaksiyonlar
0
özürlüler dernegine temmuz ayında başvurdum..seni araştırcaz dediler..cevap alamadım..aradan 5 ay geçti...bu konu hakkında ne yapmak gerek şimdiden ilgilerinizi teşekkürler

bende 06.20.2008 de başvurdum hala sonuç yok

arkdaşlar derneklerin artık cılkı cıktı ben size bir yok göstereyim bağlı bulunduğunuz ilin vali yada kaymakamlığına başvurarak tekerlekli sandalyenizi en kısa sürede alabilirsiniz resmi prosüdürü orada anlatıp yol gösterirler derneklerden pek fayda beklemein hadi kolay gelsin ;)

valla arkadasım uzulerek soyluyorum en son dernege gırelı 10 yıl olmustur ankarada ısmı mevzu bahıs degıl bır dernege fantazı yuvası olmus en son sıgarasına okey oynadıgımız kahveyı gecen cekyatlar konulmus bır dernege dernek dedımmı artık ığğğğğğğ dıyorum :( hepsı aynı degıl tabı ama :(

ılla ısım verdıreceksın bılader adamlar ısın kaymagını yemısler o yonetımı bırakırlarmı sanıyorsun ?
en basıt ornegı faruk oztımur muydu neydı ındır bakalım ındırebılıyorsan adam ozurlu ıcın ne yapmış sahsen bana hıcbırsey yapmadı ?

Üst Alt