Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Özgün Fotoğraf Çalışmalarım

Garok Andal

Aktif Üye
Konular
14
Reaksiyonlar
0
477791_10150724759981037_902052665_o.jpg

965162_10151583734891037_394581267_o.jpg

920525_10151583724676037_556241027_o.jpg

valla ne söyleyeyim bilemedim.
bu fotoğraflarda neyi özgün buldunuz onu da anlamadım.

bu fotoğrafları ilkokul seviyesinde bir çocuk çekseydi,
hadi bakim, bunda bir ışık var diyebilirdim, ama sadece VAR diyebilirdim.

Fotoğraflara bakınca ilkokul 1. sınıfda ki halim aklıma geldi.
biz okumayı, yazmayı. Kuru fasulye, Börülce, Bakla ile Alfabeyi yazarak öğrendik.
bizim yazdıklarımız bunların yanında sanat eseri sayılırdı :)

Kusura bakma Okan.
birisi sana gerçeği söylemeliydi
hele ki söz konusu Sanat olunca.

lütfen kusuruma bakma.
saygılarımla.

yelpaze Farklı yorumların gelmesi doğal. Herkes bir değil. Fotoları çok kişi beğenmişti, burada paylaşıncade beğenenler oldu. Elbet beğenmeyen olucaktı.
Beğenmemiş olabilirsiniz ama ilkokul 1 düzeyinde demek bence haksızlık olur.
Daha iyilerini ve özgünlerini çekebiliyorsanız, buyurun paylaşın, bizde görelim...

Ben 45 yaşımdayım. Okumayı, yazmayı tabletlerden öğrenmedim.
Bizde fasulye ile yazardık. Fişlerden okurduk.
Bence sabahın 5:30'unda ancak bu kadar pesimist bir yorum yazılabilirdi.

sevgili dostum.
lütfen yanlış anlama.

fotoğraf sanatı görseldir.
elbette farklı bakış açısı olacaktır.
ve buna katlanmak zorundasın ki, bunu başarıyorsun.

benim fotoğraf sanatcısı olma gibi bir yeteneğim yok.
ama eleştiri hakkımı kullanırım. sanırım buna hak verirsiniz.
konu heykel olsaydı sizinle çok daha farklı detaylara girebilirdik.

örneğin;
ben Picassonun resimlerini de sevmem.
elime bir tanesi geçse
tuvalete bile asmam.
sanat böyle bişeydir.

kime, neyin hitap ettiğini bilemeyiz.
ama tarzınızı beğenmedim.

umarım beni affedersiniz.
saygılarımla.

çok üzgünüm ama
bazen tuzlu kurabiye yaparım.
aynı sizin fotoğraflarınızdaki gibi şekillerilerle isim yazar sevdiklerime ikram ederim. :)

Fotoğraflarınızı beğenmedim: bir eleştiridir.
Bu fotolar ilkokul 1 düzeyinde demek, kötü niyetli eleştiritdir hatta hakaret bile sayılabilir.
Madem sanat göreceli bir dışavurumculuk işi, o zaman sadece beğenmedim yazmak yeterli olucaktır. Çünkü beğeni kişiden kiiye değişir.
Oluşturduğunuz bir heykele gelen eleştirilerden birisi, "bunu 5 yaşındaki yeğenim bile yapabilir" olsaydı, siz ne düşünürdünüz ?

Size agitasyon yapmak istemiyorum ama bir gözü kör birinin bu fotoları çektiğini bilmelisiniz.
Affedilecek bir şey yok est. Tuzlu kurabiye hatta acılı olanları bende severim yeter ki içine kötü niyetli taş konulmasın.. Capiche ? yelpaze

Fotoğraflarınızı beğenmedim: bir eleştiridir.
Bu fotolar ilkokul 1 düzeyinde demek, kötü niyetli eleştiritdir hatta hakaret bile sayılabilir.
Madem sanat göreceli bir dışavurumculuk işi, o zaman sadece beğenmedim yazmak yeterli olucaktır. Çünkü beğeni kişiden kiiye değişir.
Oluşturduğunuz bir heykele gelen eleştirilerden birisi, "bunu 5 yaşındaki yeğenim bile yapabilir" olsaydı, siz ne düşünürdünüz ?

Size agitasyon yapmak istemiyorum ama bir gözü kör birinin bu fotoları çektiğini bilmelisiniz.
Affedilecek bir şey yok est. Tuzlu kurabiye hatta acılı olanları bende severim yeter ki içine kötü niyetli taş konulmasın.. Capiche ? yelpaze

paşam sen bunlara takılma her zaman böyle eleştiriler olur zaten kendiside diyor benim fotoğraf sanatcısı olma gibi bir yeteneğim yok. benim bildiğim bir gerçek vardır kedi uzanamadığı ciğere mındar der derler seninde dediğin gibi sadece beyenmedim deseydi sıkıntı yoktu ama ilkokulla eleştirmesi biraz manidar vede dediğin gibi içine taş konulması gibidir ama ben genede söylüyorum yaptığın şey özellikle bir gözün görmemesiyle beraber bence çok güzel vede çalışmalarının devamınıda bekler burda paylaşmanı isterim

ben görüntüleyemiyorum fotoğrafrafları Garok kontrol et bi

Üst Alt