Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

ÖTV'siz araç alırken bankadan kredi kullanamaz mıyız?

Engelli raporum var , emeklilik dilekçesini verdim 20 gün önce, ayrıca 7 yıldır aynı firmada düzenli olarak çalışıyorum, emekli olduktan sonrada destekleme primi ile çalışmaya devam edeceğim. evim bana ait, eşim çalışıyor,, hiç bir kişi ve kuruluşa borcum yok. kredi kartı kullanmıyorum bile, iki kez kredi kullandım, ikisinide çok düzenli ödedim hatta erken ödedim kapattım. buna rağmen Hyundai finans engelli olduğunuz için onay veremiyoruz dedi, Halk bankasına başvurdum aynı cevabı aldım, Halk bankası ihtiyaç kredisi verebiliriz dedi. Ingbank beni 20 gün oyaladı, bugün yarın olmadı yarın dediler, üstelik 5 yıldır 1,600 tl olan maaşımı ingbank'tan alıyorum, kullandığım ihtiyaç kredilerini onlardan aldım, sonuçta bu ayıp kimin bilmiyorum, sanırım bu ayıp engelli olduğum için benim yada acaba kullandığım kredileri zamanında ve erken ödedim diye iyi müşteri değilmiyim diye düşündürdüler beni. bu arada araç i30 elite 54.000 tl ötv indirimli 37,500'e anlaştık. 7,500 peşin veriyorum, 36 ay için 30,000 tl araç kredisi alamadım...saygılar....

arkadaşlar 2 ay önce hyundai ix35 aldım.30000 tl kredi kullandım.tüm işlemleri bayide yaptılar.hyundai teb finans anlaşmaları varmış.hiç problem yaşamadım.engelliye kredi yok diye söylemediler bile.malatyadan almak isterseniz.yardımcı olabilirim.

cahit gönen;

Cahit bey öncelikle araciniz hayırlı olsun rabbim kaza bela vermesin benim size sormak istedigim araci kendi adinizami aldınız yoksa ailenizden biri adınami aldiniz ve rapor oraniniz neydi .Son olarak aracin modeli fiyati ve indirimli hali size nekadara geldi ilginiz için simdiden Tesekkur ederim

kendi adıma aldım.raporum %51 2013 hyundai ix35 style 62700 tl fiyatı ötv indirimli 43500 tl anahtar teslim fiyatı

araç ruhsatı bildigim kadarıyla çocugun adına olacak çocuğun gelir belgesi beyan edemeyeceğinden kredi vermeyebilirler. Banka krediyi açarken ruhsat sahibinin adına açıyor. Tabi bankadan bankaya uygulama farkı olabiliyor. sormak gerek

ben yeni başvurdum ve aldım sorun yok, bundan önceki aracımda bu şekilde idi.

ben annem üzerine araç aldım bi ay olmadı annem üzerine bile kredi veriyorlardı... arabaya rehin konmasın diye ben ihtiyac kredisi kullanarak aldım hiç bir sıkıntı çıkmıyor..

arkadaslar ben de 1997 dogumlu %90 oraninda zihinsel engeli bulunan kardesim uzerine araba almayi dusunuyorum ancak sanirim tasit kredisi alamam,
bankalar tasit kredisini sadece arabanin sahibi alabilir diyorlar, bu konu dogru mudur ? benim alabilmemin bir ihtimali var mi
tesekkurler,

Kredi sadece araç sahibi üzerine mi çıkıyor bilmiyorum. Bildiğim, kredi verecek yer isterse, her türlü kolaylığı sağlar. Yeter ki verimkar olsun! :)

Bİ ÇOCUĞUN ÜZERİNE NASIL OLUYO BİLMİYORUM AMA kendimiz için kredi kartlarınızı düzenli yatırıyor iseniz ,bankalara borcunuz yok ise veriliyor ben bundan 4 ay önce çektim araç kredisi

Merhabalar , bu yıl içinde sıfır araç(otv muaf ) alıp bankalardan taşıt kredisi çeken oldu mu acaba??

Ben de annem için %96 ağır engelli raporu ile araç alma çabasındayım. Acentalar kendi bünyesinde kredi vermiyor ruhsat annem üzerine olacak ödemeyi ben yapacağım. Bankalar ise hiç vermiyor. TÜKETİCİ kredisi alacaksam astarı yüzünü gececek. 9 aydır engelli raporu çıkarmak için annem telef oldu ben ise psikolojik rahatsızlıkları yaşadım

Üst Alt