Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Organik Olmayan Psikoz teşhisi iş bulmama mani olur mu?

AzadZohre

Yeni Üye
Konular
1
Reaksiyonlar
0
Herkese selam arkadaşlar,

bana kısa bi süre önce organik olmayan psikoz teşhisi konuldu. Bu durum, raporumun olması iş bulmamda sorun yaratır mı?

Var mı bi bildiğiniz ?

Eğitimini aldığın ve daha önce yaptığın bir mesleğin var mı ?

Lise mezunuyum bilgisayar teknik servis alanında ustalık ve usta öğreticilik belgem var
Lise diplomamda anadolu meslek lisesi diploması. Ayrıca bi işe girmedim sadece çıraklık yaptığım bi yer vardı 4 sene orda çalıştım onun dışında başka bi işte çalışmadım

Rasput
Cevabınız için teşekkür ederim

AzadZohre Eğer hastalığın işini yapmana engel olmaz ama hastalığın ilerlerse ve atak geçirsen çalışmakta zorlanabilirsin.
Tedavini sakın aksatma doktorun verdiği ilaçları düzenli kullan ilaçlar sayesinde düzelme görebilirsin düzeldim zannedip ilaçları bırakma eskisinden kötü olursun.
Bu hastalık çok uzun dönem hatta ömür boyu tedavi gerektiren bir rahatsızlık ne yazık ki.
Kurumsal firmalar işe girişte sağlık raporu isteyebiliyor bu aşamada kullandığın ilaçlar ve teşhis gözükeceği için bu işyerlerine girişte sorun yaşatma ihtimali var.

Üst Alt