Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Önleminizi Alın Arkadaşlar Haziran Ayından İtibaren İnternet Fiyat Artışları İki Katı

aykut35

Üye
Konular
12
Reaksiyonlar
1
Buğün Türknet Mesaj Attı Haziran Ayından Gecerli Olmak Üzere Faturam 74 Tl Den 139 Tl Ye Cıkıcak Bu Durumda Ortalarda Diyer İnternet İcinde Calışmalar Sanırsam Bu Yönde Olcak İnternet Fiyatları Artıcak Bu Yönde Önleminizi Alınız.

Önlem?
Ne yapmalıyız ki.misal sen ne yaptın

Önlem olarak komşudan wi-fi şifresini istemekten başka çare yok

önlem derken ben aradım müşteri hizmetleri ben dedim bu fiyat vermem bu hıze internet kusura bakmayın dedim online mesaj attım sonra beni aradılar ve kota düşürdüm mecburan gelcek 3 ay sonra mecbur faturam 120 tl olcak bu bütün sunucularda gelcek zam olayı o manada önleminizi alın sonra demeyin neden cok geldi diye

Yakın komşuyla ortak kullanabilirsiniz rauter (yönlendirici) aracılığıyla kendi yada komşunun interneti iptal edip size yada komşuya eternet kablosu çekip rauter kurun faturayı yarı yarıya ödeyin tabi böyle bir komşunuz varsa 😁 en mantıklısı bu.

bırak komşuyu komşulu bitirdiler bu devirde kaldıki apartmanda kac kişi yaşanıyor belli degil hehhe kimden isticen yada vercen adam sen bu ay öde gelcek ay ben ödüm heheh bu arada fatura zamlı haziranda başlıcak yükselmeye

Erkenden yeni bir taahhüt yapın.

Sadelikguzeldir Ben şu ana kadar Kablonet'in fiyat konusunda sözünde durmadığını görmedim. Turkcell belli bir fiyatta taahhüt yapmamıza rağmen taahhüt ortasında fiyat artışına gidebiliyor.

Üst Alt