Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

ÖMSS'de hangi il ve kontenjanı tercih edeceksiniz?

Lise mezunu arkadaşlar, hangi illeri tercih edeceksiniz?

merhaba 70 puanla (çooook zooor)

Ben ankara-kırıkkale-çankırı-çorum-yozgat
ya siz

birde sınava hangi ilden kaç kişi katıldı diye bir dosyası olan varmı?

lise 83,88 adana ,hatay,maraş tüm kurumlar

tercih illerinizi yazarmısınız..

arkadaşlar lise düzeyi tercih illerinizi sırayla paylaşırmısınız puanınızla..

doğu diye doğuya yüklenip yanılmayın

arkadaşlar doguda atamamız çabuk olur die düşünmeyin yanılırsınız,araştırın forumda sorun arkadaşlara kaç puan aldıklarını,sakın yanlış anlamayın doguyu seçmeyin demiyorum burdaki arkadaşların çogu 70 üstü ve yüksek puan alanlarda çok yani bu demektirki herkes kendi ilini seçer,belirtmek istedim..

Çok sağolun demek istediğinizi anladım.Herkes için hayırlısı olsun kardeş.

Yalnız sağlık bakanlığının sınavıyla ösym yi birbirine karıştırmamak gerek. ösym gerçek bir sınav yaptı sağlık bakanlığında standart sapma ve sıra numarası bile yoktu çoğu kişi hep aynı puanı aldı diye biliyorum yanılıyorsam düzeltiniz.

78.853 11 anara 2çorum 2kırıkkale yazdım

76 BALIKESİR ve yakınları.

gıda tarım ve hayvancılık bakanlığıda olmasa nerelere tercih yapardık nerelere giderdik bilmem:mad:

lisans ibb şehir ve bölge planlama yazacam . şehir plancısı arkadaş var mı tercih yapacak ????

ben siirtti tercih ederim 89,69 lise mezunuyum türkiye sıralamam 771 bilgisayar sertifikamda var ,genel özürlü grubundanımm... umarım kazanırım ...

lise 77,5 Bursa ve yakın iller öncelikli tercihim olacak. hayırlısı diyelim.

massa21;

aynen öyle valla gıda tarım ve hayvancılık bakanlığıda olmasa yandıkmıştık

Lise - 68 - istanbuldayım ama memleketim Aksaray ve yanında olan illeri yazdım
Aksaray
Kırşehir
Kırıkkale
..
diye gidiyor.Umarım hakkımızda en hayırlısı olanı ne ise o olur.
Allah Herkezin gönlüne göre verir inş.

arkadaşlar daha önce puanların açıklandğı zamanlarda açılmış bir konu var site genelinde arkadaşlarımızın cevapladıkları...
tabii bu listedeki yazılanlarda değişiklikler olmuş olabilir ama en azından kaba taslak bir fikir olabilir, biri sormuş da...
http://www.engelliler.biz/forum/ozu...ormu-hakkinda-adaylarin-tercih-ornekleri.html
bu arada yazılanlar biraz karışık olmuş aslında...
bana gelince tercihlerimi yaptım genelde ege yazdım puanım 78,87 önlisans mezunuyum kendi alanımdan maalesef kadro yok ben de 3001 olanlardan yazdım

Arkadaşlar sizce hangisi daa mantıklı, önce artvin kamu hastahanlerini yazmıştım 3 kişilik kadro, sonra onu sildik yerine sertifika gerektirdiği için Afyonkarahisar bilgisayar işletmenliği yazdım (yine 3 kişilik kadro), sizce hangisi daha ihtimal dahilinde olabilir?

lisans mezunuyum, puanım 73.49268 sıralamam: 1555

arkadaşlar 59 puanla, şimdi sayacağım şehirleri yukarıdan aşağıya nasıl sıralamalıyım sizce ki yerleştirilme şansım en yüksek olsun. kafam çok karıştı, yardımcı olabilirseniz çok sevinirim. puanıma göre büyük illeri başa mı yazmalıyım sizce, sonlara mı? iller karışık olarak şöyle: konya,aydın, manisa, istanbul, izmir, bursa, malatya, kırklareli, eskişehir. acil yardımınızı bekliyorum :(

fazla puanım yok ama yinede yaptım konya uşak afyon karaman denizli nasip

nasip

önlisans puan 65,71848 branş turizm ama sağolsun turizm bakanlığının ihtiyacı yokmuş galiba normal kadroları yazdım

Tercihler Kod Program Adı
01. Tercih 20020124601 MİLLİ EĞİTİM BAKANLIĞI / MEMUR (ADIYAMAN / TÜM İLÇELER - Taşra)
02. Tercih 20020124779 SOSYAL GÜVENLİK KURUMU BAŞKANLIĞI / MEMUR (ADIYAMAN /
TÜM İLÇELER - Taşra)
03. Tercih 20020125051 TÜRKİYE KAMU HASTANELERİ KURUMU / MEMUR (ADIYAMAN / TÜM
İLÇELER - Taşra)
04. Tercih 20020124687 MİLLİ EĞİTİM BAKANLIĞI / MEMUR (KARAMAN / TÜM İLÇELER - Taşra)
05. Tercih 20020125465 TÜRKİYE KAMU HASTANELERİ KURUMU / VERİ HAZIRLAMA VE
KONTROL İŞLETMENİ (AKSARAY / TÜM İLÇELER - Taşra)
06. Tercih 20020125397 TÜRKİYE KAMU HASTANELERİ KURUMU / VERİ HAZIRLAMA VE
KONTROL İŞLETMENİ (ISPARTA / TÜM İLÇELER - Taşra)
07. Tercih 20020125117 TÜRKİYE KAMU HASTANELERİ KURUMU / MEMUR (ISPARTA / TÜM
İLÇELER - Taşra)
08. Tercih 20020125073 TÜRKİYE KAMU HASTANELERİ KURUMU / MEMUR (BURDUR / TÜM
İLÇELER - Taşra)
09. Tercih 20020124617 MİLLİ EĞİTİM BAKANLIĞI / MEMUR (BURDUR / TÜM İLÇELER - Taşra)
10. Tercih 20020124887 SOSYAL GÜVENLİK KURUMU BAŞKANLIĞI / MEMUR (UŞAK / TÜM
İLÇELER - Taşra)
11. Tercih 20020125413 TÜRKİYE KAMU HASTANELERİ KURUMU / VERİ HAZIRLAMA VE
KONTROL İŞLETMENİ (KIRŞEHİR / TÜM İLÇELER - Taşra)
12. Tercih 20020125471 TÜRKİYE KAMU HASTANELERİ KURUMU / VERİ HAZIRLAMA VE
KONTROL İŞLETMENİ (KIRIKKALE / TÜM İLÇELER - Taşra)
13. Tercih 20020125105 TÜRKİYE KAMU HASTANELERİ KURUMU / MEMUR (BARTIN / TÜM
İLÇELER - Taşra)
14. Tercih 20020125475 TÜRKİYE KAMU HASTANELERİ KURUMU / VERİ HAZIRLAMA VE
KONTROL İŞLETMENİ (BARTIN / TÜM İLÇELER - Taşra)
15. Tercih 20020124905 SOSYAL GÜVENLİK KURUMU BAŞKANLIĞI / MEMUR (BARTIN / TÜM
İLÇELER - Taşra)

Ben bursanın 3001 de kaçtan kapataçağını merak ediyorum topu topu 6 kadro var. 4 bölümden. yani, 1 - 1 - 1 -3

Üst Alt