Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

ÖMSS Önlisans Mezunları ve Yorumlar

volkan 46 bölüm ney? bende 28. sıradayım. bende maraş düşünüyorum. iyi bir kurum olursa.

senın ıyıymss bn 366 sıradym onlısans bnde bu cevreyı yazrım

[FONT=Times New Roman]Önlisans Genel özürlü
76.60039 puan
sıralama 1160
tercih için ilk sırada kendi memleketim Kütahya olacak diğerleri için daha düşüneceğim. Allah herkesin gönlüne göre versin, hayırlısı olsun.[/FONT]

önlisans bilisayar tek. ve prog teknikeri 66 puan bize heryer türkiye atanalımda istersen türkiyenınn en ıssız köşesine fark yapmaz

günaydın, herkese iyi haftalar...
valla arkadaşlar size bakınca ben korkmaya başladım atanır mıyım acaba diye:confused::confused::confused:
gerçi ben ege düşünüyorum tercihlerde özellikle muğla ya bakalım hakkımızda hayırlısı...

hadi şu sayfayı canlandıralım önlisans mezunları nerelerdeyiz görelim kim kaç kişi aldı yazalım
86,7 puanım sıram 183 zonguldak

Evet bence de artık tekrardan paylaşmaya ve bu sayfayı canlandırmaya başlamalıyız
Ben önlisans puan türünden 78,87 aldım bakalım 2. atamalarda n'olcaz?!

gul2011;

Ilk 3'e ilk tercihlerde hangi şehirleri yazmıştın cnm merak ettim nasıl atanamadın sen cnm

Üst Alt