Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

ÖMSS Kura sonuçlarımızı burada paylaşalım arkadaşlar!

apocan14 sorun atanmak değil bu yaşıma kadar hep birilerine muhtaç edildim burası bir belde yöneticiler oy kaygısına ekmeklerin üzerine köpekleri işeten fırıncıya oy kaygısına şikayet etmemize rağmen göz yumdular resmi dairelerdekiler ödenekler sanki onların cebinden çıkıyor kontrol sırasında ağzımdaki dişlerin sayılması doktorların birkaç defa bani kovması hayatım çaresizlikten aşağılanmakla geçti halada devam ediyor ilkokuluda el arabasıyla zor bitirmiştim üniversiteyi okumamışsın diye yediğim fırçayıda söyleyeyim tek bir şansım vardı oda bitti yeni yönetmelikler malum kurbanlık hayvanlar gibi beklemedeyim inşallah sizlerden olumlu haber alırım

Kurada çıkan arkadaşları kendimçe teprik ederim.benimde çıkmadı hayırlısı diyelim.hayrır olsun ama şunu sizlerle paylasmak istedim devletten geleçek bir yol allahımdan gelsin üzülmeyelim diyorum elden gelmiyor hep boynumuz bükük öne egik neden bilmiyorum hani maddi durumu iyi olmayıpta kapıya bakarya insan bizde hep bir iş aş diye her halde ondan olması gerek diye düşünüyorum esn kalın sızleri çok seven kardeşiniz ve çandan arkadaşınız kader diyelim gitsin yarı bıraktım bügün mutlu olmaya çalışıyorum:):)

Kura sonucu atanan var mı ???

Arkadaşlar hem geçen sene hem bu sene kuraya katıldım fakat atanamadım Allah aşkına söyleyin kura ile atanan ilköğretim mezunu arkadaşlar var mı ?? ben bu kuranın olduğuna inanmıyorum atanan herkes sınav puanına göre atanmış kimse de ben kura ile atandım demiyo

ya arkadaşım ben anlamıyorum bu kurayı neye göre yapıyolar nasıl atama yapıyolar van ağrı tunceli yibile yazdım hizmetli olarak yine çıkmadı yine çıkmadı lanet olsun ki ortaokul mezunuyum ...

ömss kura ile atanan var mı

Arkadaşlar kura ile atanan var m ı Allah aşkına yazsın biri herkes sınav puanı ile mi atandı nerde kuracılar yok mu atanan kura ile ???

Üst Alt