Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

ÖMSS ile ilgili sadece iyi dileklerimizi yazalım

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
cennettas;
zaten oldum olası anlamam,bilgisayar çağındayız hangi birimiz,trigonometri yazarak çözüyor,hangi birimiz havuzun dolup boşalması ile uğraşıyor,hangi birimiz "senin yaşın benimkinden şu kadar büyükmüş" telaşına giriyor:),hangi birimiz bir torbadan 3-5 renkten hangisi daha çok gelir diye abuk subuk işlere kalkışıyor..ha şu var bunları bilmek bi tek mühendislik okurken falan işe yarıyor,e bizde sadece memur olcaz..ne yani matematik..15 yerine 8 sor,git inkılabı artır,vatandaşlığı artır..adı üstünde vatandaşlık,biz matematikle değil,vatandaşla içli dışlı olcaz :) haksızmıyım dostlar..aha isyan ettim :)

matematik candır ya. beni kurtaran hep matematik oldu şimdiye kadar, bunda da öyle olacak.

ismail,vallaha haklısın,ben de o yüzden diyorum ya,ne gerek var bu kadar eziyete :) hayırlısı diyelim biz en iyisi.sizleri bilmem ama ben bu akşam bile biraz göz gezdiricem vatandaşlık,coğrafya,tarih konularına;matematik zaten battı hiiiiç bakmaya niyetim yok şu saniyeden itibaren :D

kara;
seni kurtaran matemetik değil aslında,onu bilen,anlayan insanların az olması..herkes bi türkçe gibi çözebilsin bakalım seni kurtarabiliyormu :)

cennettas;
bende sadece problemlere göz gezdircem matematikten..vatandaşlık ve coğrafyadan anlıyorum ama onlarında inadına soru sayısı az :) türkçe %80 iyiyim.. inkılap (osmanlı kısımları hariç) %75 iyiyim..güncel konular ne olur bilmiyorum..

arkadaşlar herkese başarılar, inşallah hepimizin hakkında hayırlı neyse o olsun, olumsuz düşünmek istemiyorum, siz de düşünmeyin, Rabbim ne hayırlıysa onu verecektir, başarılar...

Herkese başarılar ... Umutlarınızı yüksek tutun...

golden_heart;
ösymnin türkçe soruları da kolay olmaz aslında, çok zaman çalan sorular olur ve iki şık birbirine yakın olur ama bu sınava girenlerin engelli olduğunu göz önüne almışlardır umarım.

ömss girmekten vazgeçtim

2010 Yılında MEB e hizmetli olarak atanmıştım bu sınava GİH kadrosuna geçmek için girecektim.2010 yılındaki bu sınavlara hazırlanırken içimdeki umutları düşündüm ve çalışan arkadaşların sınava girmesini hiç istemedim.Şimdi aynı şeyi kendim yapacaktım fakat vicdan ile bir muhasebe yaptık dedim hiç kimsenin önünü tıkamaya gerek yok.Sınava girecek işsiz arkadaşlarıma yarın başarılar diliyorum.

kara;
ösym nin hazırladığı her soru zor aslında..ama türkçe biraz daha anlamaya dayalı olduğu için dedim..evet iki şık arasında kalmak gıcık bişey :) önce bir şık belirlersin,sonra ya ötekiyse dersin..derken kesin yanlışı işaretlersin :)

Yarın sınava girecek olan tüm arkadaşlara esenlik dolu, bahar kokulu bir gelecek diliyorum.
Yarın bahar koksun ve milad olsun.
En zorlu günleriniz artık yarınla birlikte son bulsun.
Başarılar diliyorum.
Hİçbirinizin geleceği yarına mahkum olmasın hepiniz iş bulasınız inşallah diyorum:)

Herkese başarılar dilerim!
Ben çalışamadım, 10 sene önceki aklımda kalanlarla bişiler yapmaya çalışacağım :(

Sınava girecek tüm arkadaşlara tekrar başarılar,hak yerini bulur ve hakeden kazanır inşallah

erhans adlı üyeyi takmayın kafanıza allahın onun müstehakını versin:D

Ve son olarak sınav yolcuları uyku vakti geldi...:eek::eek::eek:

uyumam gerek ama şimdi uyuyamam ki :(. neyse bi denemek lazım.

iyi hazırlanamadım çalışamadım allah yardımcımız olsun herkese başarılar dilerim :)

rabbim emek harcayanların emeklerini boşa çıkarmasın inşallah.zihin acıklığı diliyorum allah yar ve yardımcımız olsun..

Sınava 1 saat kaldı. Sınav yeri evime 150 m kadar mesafede olduğu için acele etmiyorum; ne işin var bu saatte nette demeyin:) Erkenden sınav yerine gidip stres yapmayayım dedim. Maalesef iş güç derken sınava hazırlanamadım. Sadece 1 kitapla uğraştım, o da eksik kaldı. Artık kafamda ne varsa onunla gireceğim. Allah yardımcımız olsun. İnşaallah sınav hayırlısıyla geçer ve herkes bir iş sahibi olur. Herkese başarılar!

bn girmiyecem ama tüm sınava girenlere ALLAH yar ve yardımcıları olsun inşALLAH yaparlar istedikleri yerlere gelirler.Ama ben bir şeye kızdım ygs olsun lys olsun tv'de bağırıp duruyorlar işte şunu yapın tedbirinizi alın falan diyorlar normal KPSS'de de öyle ama ÖMSS sınavında hiç tvde konuşan yok insan yerine koymuyorlar engellileri birde sevgililer günü yada başka bi gün olsun onlarıda söylüyorlar ama engellilerin günüde oluyor onuda söylemiyorlar sanki onlara bişey olmaz dururlar böyle çok kızıyorum ama kimse duyan yok malesef bide türkiyeye koruyun diyorlar çok sahip çıkıyorlarda korucaz bide kusuruma bakmayın yazdıklarımdan çok sinirliyorum böyle yaptıklarından o yüzden.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt