Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

ÖMSS ile atananlar pozisyon ve maaşlarını yazabilir mi?

alanya

Üye
Konular
49
Reaksiyonlar
0
Atanan arkadaşlar, kurumlarını, pozisyonlarını ve maaşlarını yazsın ki atanamayan arkadaşların arkadaşların hayallerine şevk olsun...

atananların 2 bin lira maaş alıyorum demesi atanmayan arkadaşların hayallerine çok olumlu etki edeceğini pek düşünmüyorum dostum :)

ömss atanip işe başlayanlar kimler

ilk gününüz nasıl geçti arkadaşlar hangi kuruma atandınız ve ne mezunu olarak atandınız birde sormak istediğim bir sorum var atandığım arkadaşlar sizin raporununuz çalışabilir ibaresi varmıydı çalışabileceğiniz alanlar boşmuydu dolumuydu bende ağır özürlü yazıyor çalışma alanları olan yer boş 2.yerleştirmede atandığım zaman bu durum bana sıkıntı yaratırmı

sanayi bakanlığından halen haber bekliyoruz, henüz işbaşı yapamadık, sağlık bakanlığı da benzer durumda galiba... daha zaman var, sabır.. belki bi 15 gün daha sürer...

arkadaşlar adalet bakanlığını göreve başlayan varmı

bursa buski yarın işbaşı yapacağız heyecan dorukta..darısı başınıza...

merhaba arkadaşlar. ben istanbul trt' ye atandım ve salı gününden beri gidip geliyorum. resmi evrakları imzaladım. sözleşme maaşım 1648 gözüküyor ama üzerine ek ödeme var mıdır yok mudur bilemem. servisle gidip geliyorum, ama ben kas hastası olduğum için servise inip binerken sorun yaşıyorum. yemekhanesi de mevcut. toptan fiş alınırsa yemeği günlük 2 liradan yiyebiliyoruz ve güzel de yemekler. ancak her şey bir kenara en önemlisi, insanlar ve ortam çok güzel Allah' a şükür. gerçekten anlayışlılar ve bu anlayış engelli olmamızdan ziyade insan olmamız kaynaklı.

ferdi öztürk;
allah hayırlı uğurlu etsin inş

gecemasalcisi;
nekadar güzel şanslısın servisin bile varmış allah bozmasın inş meslek hayatınızda başarılar dilerim

zenginin mali zugurdun cenesinisini yorarmis derler :)

Allah'ım herkese nasip etsin hayırlısıyla bir iş sahibi olalım inşallah

sebboy;

Allah razı olsun. inşaallah çok daha iyileri ihtiyacı olanların olsun.

Üst Alt