Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

O bebek arabası değil, "tekerlekli sandalye"

Olay fıkradan fırlamış gibi.Süper komik :D
Bu arada olayın gerçek olmadığını düşünüyorum.İnsan tekerlekli sandalye görmeyebilir, hatta bilmeye de bilir diyelim.Ama hem tekerlekli sandalyeyi hem de bebek arabasını mı bilemeyecek?
Yok öyle dünya.

Hasan DURMUŞ;

Bu nasıl bir savunma !!!

Kendi yazdıklarınızı okudunuzmu tekrardan?

Size şöyle cevap vereceğim..Siz hakim karşısına çıkarılsanız suç işlemiş olarak.!

Ama işlediğiniz suçun suç olduğunu gerçekten bilmiyorsunuz.Hakim de sizi içeri atsa!

Bunu hoş görüyorsunuz da bu yapılanı nasıl hoş görürsünüz..

Bu yapılan ceza gerektirecek bir konu bence aşşağılık yaratıktır bunu yapan, bu bir hakarettir.Buna kanunda cezai yaptırım uygulamayanları kınıyorum...

Beyazgeceler olay aslında tam senlik biliyor musun ? Senin de hep yazılarına baktığımda bazen öyle bakan insanlardan farkın olmuyor. Engelli bir insanın morali ne kadar ince bir nokta da görmüşündür belki bu olayda. Bir anda moral sıfırlanabiliyor aksi bir durum alıyor.Bu siteye insanlar moral bulmaya. ortak dertleri olanlarla sohbete, arkadaş dost edinemye geliyorlar genelde. Ama çoğu hüsranla sonuçlanıyor. Şimdi soruyorum engellinin en büyük dostu kimdir *Çoğumuzun dışardakilerden ne farkı var ? Engellinin sağcısı solcusu iyisi kötüsü akıllısı vs.. olur mu ?

Ben tüm yorumları okumadım. Beyazgecelerin daha önceki yazılarına hitaben yazdım ve de birazdan tartışma çıkacak dediği için yanılsın istemedim :) çünkü daha önce buna benzer olaylardan hayata küsen yaşama sevincini azmini kaybeden arkadaşlarım oldu. Belki bende yaşamışımdır. Sadece sözüm şahsa değildir her kim yaparsa benim cevabım aynı olacaktır.

birazdan tartisma cikacak cumlesini ben gokhan iicn yazdim:) cunku o bu konuyu acan ksii iicn duygu somurusunu yaptiginii soyledii.... ki daha once bu lafi seda ablaya da soylediler bu yuzden uyarida bulunmak istedim ben!!! oysa kendiniz demisnniz sayfayi tam olrak okumadim diyorsunuz bence bi gozden gecirin sonra cevap yazin derimm

Demek ki bebek gibisin sana iltifatı nasıl yapcağını şaşırmış : ) Böyle düşün es geç 3 gün sonra oda oturabilir.

Üst Alt