Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Müzik İle İlgili Güncel Duyurular ..

Allah rahmet eylesin...Türkülerin başı sağolsun...

Yine bir trafik kazası ve yine bir yürek sızısı....
Rabbim Rahmet eylesin,mekânı Cennet olsun kendi güzel,sesi güzel Kıvırcık Ali...

Her zamanki gibi her ölüm erkendir,ama sen çok erken gittin be hemşom:(
Türkülerin sensiz boynu bükük kalacak..Allah rahmet eylesin,sevdiklerine ve sevenlerine sabır versin..

üzüntünüzü paylaşıyorum..Allah ailesine sabır versin..Allah Rahmet eylesin..

Allah rahmet eylesin, kederli ailesine, dostlarına ve sevenlerine sabırlar versin...

Grup yorum

yorumposter25yildvdb.jpg

Grup Yorum 25.Yıl İnönü Stadı Konser DVD’si Çıktı !
12 Haziran 2010 tarihinde İnönü Stadı'nda 55 bin kişilik konser gerçekleştiren Grup Yorum, bu konseri ölümsüzleştirerek bir dvd albüm çıkardı.
İnönü Stadı'nda 55 bin kişinin katıldığı Grup Yorum konseri, Türkiye'de tek başına bir sanatçı veya grubun, biletli bir şekilde gerçekleştirdiği en kalabalık konser olarak tarihe geçmişti.
Yaklaşık olarak altı ay titiz bir şekilde sürdürülen teknik hazırlıklar ve resmi işlemlerin ardından 55 bin kişilik stad konseri, tüm görselliği, görüntüleri ve coşkusuyla nihayet Yorum severlerle buluştu.
Yapımcılığını Kalan Müzik'in üstlendiği albüm, iki ayrı dvd'den oluşuyor. Birinci dvd'de İnönü Stadı konseri, ikinci dvd'de ise konser hazırlıkları, röportajlar ve klipler yer alıyor. Konser dvd'si 2+1 ve 5+1 olmak üzere iki ayrı ses seçeneğiyle seyirciye sunuluyor.
Grup Yorum 25. Yıl Konser dvd'si, İdil Kültür Merkezi ve tüm müzik marketlerden temin edilebilir.

Bilgi İçin: 0.212 238 81 46
www.grupyorum.net
www.kalan.com

11 haziranda istanbuldaydım. zorunlu olarak konser günü 12 haziranda geri dönmek zorunda kaldığımdan bu muhteşem konseri kaçırmıştım.daha sonra konser ile ilgili yorumları duyunca ne üzülmüştüm neee:(

en kısa zamanda dvd'yi temin etmeyi düşünüyorum.herkese şiddetle tavsiye ediyorum:)

Grup Yorum sevenlere müjde

Grup Yorum 17 Nisan Pazar günü Bakırköy'de saat 15:00 - 23:30 arasında halka acık konser verecektir.İstanbul ve çevresinde bulunan tüm Grup Yorum sevenlere şiddetle tavsiye ediyorum:)

Konserin acık adresi:
Bakirkoy
Bakırköy Adliyesi Arkası Cumartesi Pazarının Kurulduğu Yer

Müziğin engel tanımayan kahramanları bu programda "Engelsiz Notalar"

TRT Müzik'te, müzikle yakından ilgilenen akademisyen, profesyonel ve yarı profesyonel bedensel engelli müzisyenleri, Türkçe müziğin popüler şarkıcılarıyla bir araya getiren, sosyal içerikli bir müzik programı başladı.

Engelli müzisyenleri gerek işgücü gerekse sanatsal alanlarda var olma mücadelelerinde desteklemeyi amaç edinen "Engelsiz Notalar" 28 Nisan Perşembe günü, saat 15.35'te TRT Müzik'te.

Televizyon Gazetesi

Azer Bülbül hayatını kaybetti!

azeri-bulbul.jpg

Sanatçı Azer Bülbül, Antalya'da kaldığı otelde ölü bulundu.Antalya'nın Güllük Caddesi'nde faaliyet gösteren bir gece kulübünde her gece 00.30-02.00 saatleri arasında sahne alan ve programı 10 Ocak'ta bitecek olan Azer Bülbül, kent merkezindeki bir otelde kalıyordu. Edinilen bilgiye göre dün geceki programının ardından sabaha karşı otele dönen ünlü sanatçı, bugün akşam saatlerinde kendisini arayan menajerinin telefonlarına cevap vermedi. Defalarca aramasına rağmen Bülbül'ün cevap vermemesi üzerine otele giden menajeri, ünlü sanatçıyı yatağında hareketsiz halde buldu.

Olay yerine çağrılan sağlık ekipleri 43 yaşındaki sanatçının hayatını kaybettiğini belirledi. Otelde cumhuriyet savcısı ve polisin yaptığı incelemenin ardından Azer Bülbül'ün cenazesi, otopsi için Adli Tıp Kurumu morguna kaldırıldı. Kalp krizinden ölmüş olabileceği tahmin edilen Bülbül'ün kesin ölüm nedeni otopsi sonucunda netleşecek.

AZER BABA MEKANIN CENNET OLSUN ANKARANIN BAŞI SAĞ OLSUN....

azeR ßaßa Dedim ' Efendım DeDi ' KADER BİZİ NİE SEÇTİ Dedm..! ßir keRe [ YÜZÜMÜZ GÜLMEDİ ] ßizim Dedi..! YapıSmıs Canıma amaN weRmıyo Dedım..! [ AMANSIZ ßİR SEWDA ] qeLmiS ßasına Dedi..! [ FELEK ] gözüN köR oLmasın üsTümüze qüLene ßak De...dım..! Her Zaman aqLattın Sen ßizi FeLek Dedi...! yıkıLası yabaN eLLer köR oLası meSafeLer Dedim..! [ ÇAPRAZ ATES ] yoLLaR TuzaK qiTme Dedi..! [ ÇILDIRIR BEDENI...

KralTv müzik ödüllerinde Özel onur ödülü Kıvırcık Ali'ye verildi.Saygıyla anıyorum:(

Türkiye’nin en sevilen sanatçıları.. Atatürk’ün sevdiği eserleri yorumlayacak..

Prodüktör Murat Yıldırım, müzik dünyasında ses getirecek bir albüm çalışmasına imza atıyor Türkiye’nin en ünlü yıldızları, Atatürk’ün sevdiği eserleri yorumlayacak. Yapımcılığını DMC ve Pasaj Müzik’in üstleneceği albüm, Zülfü Livaneli, Ajda Pekkan, Nilüfer, Erol Evgin, Candan Erçetin ve Şebnem Ferah gibi ünlü isimleri bir araya getirecek. Projenin sürpriz isimleri ise Cem Yılmaz ve Ata Demirer.
30 eserin yer alacağı, 10 Kasım’da çıkacak albümün prodüktörlüğünü üstlenen Murat Yıldırım, birçok sanatçının ücret talep etmeden dâhil olduğu bu projeden elde edilecek gelirin büyük bir kısmının okul yapımı ve yardıma muhtaç öğrenciler yararına açılacak bir fona aktarılacağını söyledi. Yıldırım ayrıca proje kapsamında 30 Ağustos Zafer Bayramı’nda bir konser düzenleyeceklerini açıkladı.

Yaklaşık bir yıldır karaciğer tedavisi gören Ayna grubu üyelerinden müzisyen Cemil Özeren yaşamını yitirdi.

Karaciğer sirozu nedeniyle uzun süredir yoğun bakımda tedavi gören,
Ayna grubu üyelerinden müzisyen Cemil Özeren hayatını kaybetti.
İki hafta önce durumu ağırlaşan 50 yaşındaki Özeren, yoğun bakımda tutuluyordu.

Cemil Özeren

Cemil Özeren, üniversite eğitimini İzmir'de tamamladıktan sonra albüm yapmak amacıyla İstanbul'a geldi. Üniversiteden arkadaşı Erhan Güleryüz ile 1994'te Ayna grubunu kurdu.
''Gittiğin Yağmurla Gel'' ile başlayan birliktelik, 2002 yılında çıkan ''Bostancı Durağı'' albümüyle son buldu. Cemil Özeren, Erhan Güleryüz ile yollarını ayırdıktan sonra ''Destan'' grubuna katıldı.
Cemil Özeren, bu yıl başında çıkarttığı ''Cemi Cümle'' adlı solo albümüyle tekrar müzik dünyasına dönmüştü.

gidelerin ardından :( nur içinde yat michael

[FONT=&quot]Hayat hızlandı, ölümler de...[/FONT]
[FONT=&quot]O da yok artık.
[/FONT]
[FONT=&quot]80'ler elimizin arasından kayıp gidiyor
[/FONT]
[FONT=&quot]çocukluğumuz yavaş yavaş ölüyor

[/FONT]

michael jackson dan sonra bir dev daha gitti..

lise yıllarımda en sevdiğim şarkısı::

DUMAN Varsa kafa rahat arkadaşlar aleyna tilki kimmiş DUMAN Dinleyin:cool:

Üst Alt