Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Muhasebeci veya Mali Müşavir olan kim var?

staj süresi kesın olarak 3 yıl oldu... yasalaştı

staj yerı hakında yukarda yazdığım sıteden yararlanabılırsınız ılgılı bolum mevcut

İlk kanun çıktığında belgemi aldım yıllardır harcını ödüyorum ama özel şirkette çalışıyorum departman değişkliği sebebiyle muhasebeden finans sorumlusu oldum.
Görüyorumda belgeyi almak çok zor belki emekli olunca tekrar muhasebeciliğe dönebilirim. :D

selamlar arkadaşlar hepinize

ben meslek klisesi muhasebe bölümünü bitirdim ama ilerleyip kendimi geliştiremedim ark dediği gibi pratik herşey galiba kendimi geliştiirebileceğim internet sitesi ve ya bir yer tavsiye edebileceğiniz varsa teşekkür ederim ilginize
şu an işsizim
ve neden bu mesleği sectyim bilemiyorum yard edin lütfen iş imkanı varsa gelebilirim

bende smmm aday adayım 2. girişimde staja başlamayı kazandım şimdi stajerim emegi geçen hocalarıma teşk. ederiyorum bakalım olabilecekmiyiz kolay değil tabiki ama bunu başarmakta kendi elimde hayırlısı olsun

gun_gor_tr Allah kolaylık versin artık gözün aydın diyeyim. Ömür boyu beyanname vergi vs uğraşacaksın özel hayatın kalmayacak :) son çıkan vergiler sm ve smmm lerin hayatına kast etmiş şekilde

vazmıgeçsem acaba :) insan motive eder ya biraz bayagı bir meşakati olduğunu biliyorum farkındayım allah hepimize kolaylık versin teşk. ederim iyi dileklerin için

Sen yinede benim yüzümden vazgeçme başarılar diliyorum eğerki yardımcı olabileceğim bişey olursa herzaman hazırım :)

teşk. ederim paylaşım için sağolun bilmediğimiz veya yabancı olduğumuz işler olacak mutlaka o sırada sizlerin devreye girmesi bizide mutlu eder, tek değiliz burada engelliler smmm ailesi her zaman yanımızda :)

hayırlı olsun gun_gor
senı www.smmmcafe.com adlı siteme alayım oncelikle nede olsa ben senden kıdemlıyım
şaka bır yana bu konuda arkadaşlarla çok güzel bir site oluşturdık mesleğe dair öğrenıyoruz öğretiyoruz :D

Engelsiz Meslek Eğitimi Projesi (EMEP) kapsamında üçer aylık İşletme ve Muhasebe ve Muhasebe Bilgi Sistemi kurslarını bitirdim ve Nisan 2008'den beri SM olan babamın yanında işleri öğrenmeye çalışıyorum şimdilik sadece Ön Muhasebe Elemanıyım diyebiliyorum :)

Muhasebe İşiyle Uğraşan Kimler

Ben yaklaşık 12 yıldır muhasebe bürosunda çalışıyorum.

Bende 12 yıldır muhasebe üzerine çalışıyorum diyebiliriz. Personel maaşlarının hazırlanması ve tahakkuku, özlük hakları tahakkuku. Diğer mal ve malzeme alımlarının tahakkuku.

Ben de Karayollarında Muhasebe memuru olarak çalışmaktayım.

4 Ay önce kendi büromu açtım .Mali Müşavirim

2006 yılında kaza sonucu of oldum. kaza geçirmeden önce SM stajının B gurubu sınavlarına girecektim ancak kaza sebebiyle giremedim. yıl 2009 oldu fakülte bitirdim ve tekrar sınavlara katılma kararı aldım. B ve C sınavı sonra da SMMM bitirme sınavları!!! Sınavlar gözümde büyüyor walla.Şu anda da çalışmıyorum.

geçmiş olsun umarım başarılı olursun ..
b ve c test gecersın yalnız yeterlilik yazılı yapıldığı ıcın bırde guncel mevzuat işin içine girdiği için zor

yani smmm mesleği çok emek gerektiren ancak emeğinin karşılığı olmayan bır hal aldı vesselam
bu arada yeterliliği vermiş mslek mensuplarının yeterliliğe dair tecrube ve fıkırlerını paylaşmasını ıstıyorum ..:D

slm dostlar bende sizdenim özel bir şirkette muhasebeciyim..

Merhaba arkadaşlar.siteye yeni üye oldum.bende yeni mali müşavir oldum.

hayırlı olsun .. yeterlilik hakında düşüncelerinizi paylaşırmısınız kursa falan gittinizmi

Ben de 1983 den beri (maalesef) muhasebe ile iştigal etmekteyim. Belgeliyim ama bi işe yaramıyor. Komidinin çekmecesinde yıllardır yatar durur. :) Bakkal dükkanı açmaya bemzemiyor büro açmak. Defter olmayınca... Bir büroda çalışıyorum.

Vergi İletişim merkezinde gelir uzmanı olarak çalışıyorum. 444 0 189 sorularınızı bekleriz.

bende 1978 ankara aydınlık evler ticaret lisesi mezunuyum ama bir gün bile muhasebecilik yapmadım ticarete daha dogrusu arabacılıga takıldım [otobüscü.. minübüscü..ve taksicilik ] yaptım şimdi diyorumki keşke meslegimi yapsaymışım ama iş işten geçti , artık tüm mali muşavir ve muhasebici arkadaşlara iş ve özel hayatlarında başarılar dilerim.. sevgilerimle...

eskiden mali müşavirlik sıradan bir meslek gözüyle bakılıyor, önemsiz meslek sayılıyordu, şimdi ise farklı, yeni düzenlemeler, ab uyum politikaları meslegin gelecegi açısından önemli buluyorum, bu çalışmalarının başarıya ulaşmasını arzuluyorum

ilk sınavda yeterliliği kazanan arkadaşlar var mı ? varsa nasıl bir çalışma proğramı uyguladılar acaba ? ne kadar zaman önce sınava hazırlanmak gerekiyor ?

bende kendi yerimizde muhasebe yapıyorum

arkadaşlar bende işletme mezunuyum.aslında muhasebenin m sinden anlamazken muhasebe şefi oldum.zor gibi görünüyordu ama insan istedikten sonra başarılmayacak iş yok.

bende muhasebe mezunuyum

muhasebe yı sevmeden çalısıyorum

merhaba bende önlisans dış ticaret mezunuyum ancak 2 aydır özel bir şirkkette muhasebeci olarak çalışmaya başladım.
eyup1987 bende muhasebeyi sevmeden çalışıyorum:(

Üst Alt