Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Mersin'de ÖMSS sınavına girecekler için kurs

Bio

Aktif Üye
Konular
42
Reaksiyonlar
3
Öncelikle selamlar bugün ömss sınavı için bir dershaneyle görüştüm bilgileri olduğunu yalnız sınavın içeriğini ne tip sorular çıkabilir bilmedikleri için daha araştırma aşamasındalar bunu sadece bir dershane söyledi hatta sınavın yapılacağı ayları bile söyleyince tamam bunlar bu işi biliyor dedim sınava mersinden girecek arkadaşlar dershaneye giderek hazırlanmak isterlerse lütfen özel mesaj yazsınlar ayrıca sıınıf açacaklar sadece ömss ye girecek arkadaşlar için bilginize...

slm ben hatun mersinde yaşıyorum hangi dersane ile görüştünüz ben dersaneye başladım ama sınavla ilgili hiçbirşey bilmiyolar bilen bir yer olursa ii olur k.i.b

Görüştüğüm dershane büyük bir dershane Türkiyenin heryerinde şubeleri mevcut reklama girmesin diyerek yazmadım ismini eğerki bilgileri varsa ki görüştüğümde olduğunu bir hafta içerisinde dönecekler tekrar bende sizlerle paylaşırım önümüzdeki haftaiçi pazartesi veya salı günü....

Mersin halk eğitim merkezinde ömss kurs kayıtları başlamıştır bugün kayıt yaptırdık hadi hayırlısı bakalım ....

Mersinliler iyi çalışın derslere :) , gurur tablosu diye reklam atarız ...

Bende kendi bulunduğum ildeki halk eğitim merkezini araıdm ama öyle bir bilgimiz yok dedi.
İnşallah burada da bir an önce başlar kurslar...

Mersin halk eğitimi tebrik ediyorum.Bu kadar belirsizliğin içinde bir şeyler yapmaya çalışan ilk kurum oldu.Kursa giden arkadaşlar ders konularıyla ilgili bilgi paylaşırsa seviniriz.Bizim içinde bir yol harıtası olur.

ßirtan;

Valla heryerde söledim ilker abide söylemiştir eminim, kursa kayıda gittim arkadaşın varsa söyle gelsinler dedi daha kimse kayıt olmadı fazla dediler :D

Bende kendi bulunduğum ildeki halk eğitim merkezini araıdm ama öyle bir bilgimiz yok dedi.
İnşallah burada da bir an önce başlar kurslar...
ayın 19 gibi aradım kimsenin haberi yoktu en son müdür yardımcısı ile görüştürdüler ömss sınavını anlattım bana bakanlıktan herhangi bir genelge gelmedi daha demişlerdi bir hafta geçti ve kurs kayıtlarının başladığını ilker abi söyledi sonra halk eğitimi aradım bir kimlik fotokopisi yeterli dediler birde orada form dolduruyosunuz sonra msjla bildirecez derslerin başlıcağını dediler bakalım ne olacak ....

Mersin halk eğitimi tebrik ediyorum.Bu kadar belirsizliğin içinde bir şeyler yapmaya çalışan ilk kurum oldu.Kursa giden arkadaşlar ders konularıyla ilgili bilgi paylaşırsa seviniriz.Bizim içinde bir yol harıtası olur.
Sevgili mevce matematik tarih ve genel kültür dersleri verilecekmiş kursta ama konuların içeriğinide kursa gidince paylaşırız artık şüpheniz olmasın sizde takipte olun halk eğitimi hergün arayın bence telefonla mutlaka bütün illerde bu kurs açılacak ders çalışmaya devam :) .....

BİO teşekkürler bende mutlaka takip edeceğim

mevce;

rica arkadaşım ne demek her daim yeterki işe yarar bilgi olsun....

Kursa beni de yazdırdın , matematik öğretem sizlere :)

sınav tarihide belli oldu kurs için artık bütün arkadaşlar bulundukları illerdeki halk eğitim merkezlerini arasınlar mersindeki arkadaşlarda sınava hazırlanmak istiyorlara kurs kayıtları başladı kayıtlarını yaptırsınlar.....

ücretsiz olması iyi olmaz aslında ben bir ücretsiz kursa gitmiştim,
hocalar sadece vakit geçirmeye geliyordu inşallah öyle olmaz

ücretsiz olması sorun olmaz murat sonuçta milli eğitime bağlı bir disiplin oluyor yeterki dersler başlasın...

haydi mersin deki arkadaşlar görelim sizleri sınava girecek olan arkadaşlarımızın hakkında hayırlısı olsun başarılar .

MErsindeki kurs kayıtları 20 ocağa kadar devam ediyor sonra gruplar oluşturulduktan sonra dersler başlıcak katılım yoğun ....

İyi hoş güzelde mesaii saatleri içerisinde veriliyor kurs mesela ben nasıl gidecem kursa bana gelen mesaj p.tesi saat 14:30 başlayacak olması ama ben o saatlerde çalışıyorum yav...

ankara var mı ki acaba .. gerçi ben şuan kpss kursuna gidiyorum ama açıılırsa onada giderim

murat kurs başladımı bana mesaj felan gelmedi hala?

ilk grup hangisi ise ismim varmış ancak haber vermediler biton fırça attım ancak ben haftasonu gündüz akşam haftaiçide akşam gruplarını işaretlemiştim bu demek oluyorki akşam kursu yapmıcaklar sanırım yarın bi gidelim öğrenecez detaylarıhadi hayırlısı ...

Üst Alt