Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Memurum, vasi atandı. Memuriyet görevimde sorun teşkil eder mi?

RssCip

Üye
Konular
49
Reaksiyonlar
8
Memurluk görevimi ifa ederken TMK bilmem kaçıncı madde gereği annemin vermiş olduğu dilekçeye istinaden 43 gün hastanede yatırıldım. Hastane sonrası hastanenin bildirimi ile ve 2. duruşma şeklinde süren mahkemenin neticesinde tarafıma vasi atandı
memuriyete devam etmeme engel teşkil eder mi?

@RssCip,

devlet memuriyetine giriş şartları var googlede arayınca çıkar. Onlardan birini bu süreçte kaybetti iseniz tabiki sorun olacaktır. Durumunuzu bilmem kaçıncı madde diyerek değil de daha açık yazarsanız daha açık cevaplar alabilirsiniz.

@RssCip,

Eğer durumunun farkında isen vede tekrar çalışabilirsen hiçbi sorun çıkmaz.

TAM ZITTI OLURSA ORASINI BİLEMİYORUM.

Doktor işyerimde çalışıp çalışamadığımı sordu çalışabildiğimi söyledim. (Mahkemede de 1. duruşmada çalışabildiğimi belirtmiştim.)

Annen mi şikayetçi oldu da 43 gün hastanede yattın orasını anlamadım?
EĞER ANNEN ŞİKAYETÇİ İSE DURUMLAR DEĞİŞEBİLİR BANA GÖRE.

Aynı durumdaydım. Ben sözleşmeliydim. Sözleşmem yenilenmedi. İşimden oldum. Çalışabilecek durumda da degildim gerçekten

@xdedahii, ne iş yapıyorsunuz kamuda? Hastalığınız neydi? Nasil oldu da işinize son verdiler?

@adamhak66, atak geçirdim. Kendimden geçtim. Kendi dünyama dalmışım. Sonrasında hastanede yattım çalışamayacak duruma geldim.

@RssCip,
Daha iyi engelli raporu al kurumuna ver erken emekli olma hakkın var ve artık sana ağır iş vermezler

Üst Alt