Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

MEB özürlü personel alımında atamalar 25 günlük itiraz süresi sonunda açıklanacak

arkdaşlar bayram enes ayın 20 sinden sonra açıklanacak diye açıklma yapmış

Arkadaşlar bende öyle biliyordum inanın. keşke yarına açıklansa :( :(
paranoya arkadaşım verdiğin linkteki açıklamayı bir kez daha oku. açıklama bana verilen bilgiyi doğruluyor.
tekrar diyorum keşke yarına öğrensek nereye atandığımızı. Emin olun bu bilgi doğru. :(

[FONT=Calibri][SIZE=3]Özürlü personel alımı sınav sonuçları açıklanmış olup, özürlü personel alımına ilişkin hazırlanan kılavuzda da belirtildiği üzere sınav sonuçlarına itiraz ve bu itirazların karara bağlanması ile ilgili süreç (sınav sonuçlarının açıklanmasından itibaren 25 gün) tamamlandıktan sonra başarı listeleri oluşturularak yayınlanacaktır. Kesinleşmiş başarı listesi en yüksek puandan aşağı doğru sıralanarak oluşturulacaktır. (25 gün tamamlanınca başarı listesi açıklanıyormuş)[/SIZE][/FONT] [SIZE=3][FONT=Calibri] Bu sürecin sonunda atamalar, adaylardan sınav başvuru aşamasında alınan atama tercihleri doğrultusunda puan üstünlüğüne göre ilan edilen kontenjanlar ölçüsünde yapılacaktır.[/FONT][/SIZE]

Enes bayram hocamın sitesinde de bu bilgi var. Bilginin güvenirliliğine inanmayanlar üstte verdiğim telefonu arar.
Amacım pazartesi açıklanacak diye bekleyip kendinizi daha fazla yıpratmamanız. Emin olun bu bekleme süreci çok yıprattı hepimizi :( :(
Allah cümlemize sabır versin.:(:(

allahım deli olacağım yaaaaaaa bana kesin bişey söyleyin allah aşkına nolur yaaaaa biriniz 16 diyor atamalar ne zaman bilen yokmu ben atamalar ı 16 biliyordum offfffffffffff

bi ilk 2000 saçmalığıdır gidiyor. bahsi geçen sitede de öyle demişler. atamalar belli olunca ilk 2000 diye birşeyin olmadığı açığa çıkacaktır

Yarın ne yayınlanacak?Artık beklemekten yoruldum.Açıklasalarda kurtulsak.

bir çok arkadaşımıza verilen bilgi, 16 ağustosta başarı sıralamasının verilip, 20 ağustos ya da sonrasında atama işleminin gerçekleştirileceği yönünde. resmi web sitesinde duyuru yapmadı maalesef meb. bu nedenle tarihlerde sanırım memurların çelişkili ifadeleri yüzünden bu karmaşa yaşanıyor. bu arada enes bayram denen şahıs da meb özürlü personel sınavına girmiş biriymiş. kendisini otorite olarak gören arkadaşlar biraz komik duruma düşmekteler açıkçası:)

sessiz harf;

otorite olmasada ben inanıyorum o adama ya:)

allah yar ve yardımcımız olsun.şu mübarek ay yüzü hürmetine daha fazla bekletip eziyet etmesinler bizlere.valla durdugum yerde duramıyorum artık bitsin bu belirsizlikte kurtulalım. inşşşşşş :rolleyes::confused:

yarın atama sonuçları açıklanmazsada mutlaka bir açıklama yaparlar biraz daha sabır hayırlısı olsun

arkadaşlar meb sınavına bende gırdım 72 puan aldım.... cuma gunu personel genel mudurluğunu aradım bana soylenen ayın 20 sınden sonra açıklanacagı yonunde bekleyıp gorecez

personel müdürlüğü madem biçok arkadaşımız aradığında 20 sinden sonra diyebiliyor neden resmi sitesinde bir açıklama gereği duymuyor bu ilginç kişiye göre hizmetmi veriyor anlaşılır gibi değil yarından sonra 1 eylül denilirse hiç şaşırmam :)

bende anlamıyorum hem açıklama yapıyorlar 25 gun sonra açıklanacak denıyor hemde 20 sı gunu verıyorlar meçhul kişi samsundan:)

şuanda belkide kim nereye atanmış yada atanmamış bellidir sadece yarın sitede yayınlanacaktır sıralama deniliyor zaten yarın sıralamayı yayınlasalar hangi ilde kim kaç puan alımış ortaya çıkar sonuçta her ilin kontenjanı belli mesela x il 30 hizmetli alacak 30. kişi 82 almış 31. kişi 80 bu 80 alan kişi ümidini kesebilirr bir bakıma aşağı yukarı atama şansı ortaya çıkar daha sonra tercihler devrede tercihler herşeyi belirler sonu olumlu olsun 10 gün sonra olsun şahsi kanaatim bu yönde :)

umarım yarın akşam bu saatlerde birbirimize kutlama msjları atarız:)

arkadaşlar yarın atamalarmı yoksa sıralama mı belli olaçak kesin bilgisi olan yokmu

yarın belli olaçak olan ney atama mı yoksa sırala ma mı

antalyalı.07
yarın ne olacak ne açıklanacak hiçkimse bilmiyor biliyorum diyende yalan söylüyor:)
büyücü
evet herkes için hayırlısı

orda 25 günün sonunda diyor ama 25 günün sonunda 26. gün hemen açıklanacak demiyor. ama inşallah açıklanır herkes meraktan öldü burda.

gtrcgokhan;

bu sınava girenlerin okadarda kıvrak zekası vardır diye düşünmüşlerdir yoksa 25. günün sonunda 26. günde yazarlardı emin ol:)
var mı böyle bişey ya Gökhan gecenin bu saatinde güldürdün allah ta seni güldürsün:)

arkadaşlar şu mubarek ayın yüzü suyu hürmetine Allah tan dua ile yardım isteyelim..inşallah atamalarımız yapılır da muradımıza ereriz..Allah yar ve yardımcımız olsun..az kaldı sabredelim..herkese hayırlı tamazanlar..

inşaAllah atanırız arkadaşlar. hepimize hayırlı olsun, Allah yar ve yardımcımız olsun.

Üst Alt