Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

MEB Görevde Yükselme Suretiyle Atama Başvuru Duyurusu 2024

KKELEBEKK

Yönetici
Konular
448
Reaksiyonlar
136
görevde yükselme tercih kılavuzu yayımlandı fakat bir konuda biraz pürüz var gibi.eski gys lerde kazananlar kendi derecesinin 3 üst ve 3 altındaki derecelere ait kadrolara talip olabiliyordu.fakat yeni tercih kılavuzunda söyle bir ibare var

Adaylar, ilan edilen memur, şef ve sayman ünvanlı kadrolara atama başvurusunun son günü itibarıyla; kazanılmış hak aylık derecelerine (müktesep) uygun kadro tercihinde bulunabilecektir.
Kazanılmış hak aylık derecelerine uygun kadro bulunmaması hâlinde, adaylardan daha alt dereceli kadroya atanmak isteyenlerin Elektronik Atama Başvuru Formunda bulunan “Alt derece kadroya atanmayı kabul ediyorum” yazılı kutucuğu işaretlemesi gerekmekte

bu ibarenin anlamı 3 üst derecedeki kadroyu seçemeyeceğimiz anlamına mı geliyor?bilgisi veya önerisi olanlar fikirlerini paylaşabilirse çok mutlu olurum

Son düzenleme:
sorun çözüldü.taşra teşkilatıyla konuştum .hizmetliler 3 derece aşağısını ve yukarsındaki kadroları seçebiliyormuş.sadece alt kadro yazmasının nedeni şube müdürlerini de kapsadığı içinmiş.şube müdürleri 3 derece üstünü seçemiyormuş o yüzden öyle bir ibare varmış

ilk tercihim gaziemire 7. dereceye atandım.kadro derecem 10 du fakat 3 derece üstünü kazandım.kazanan herkese iş hayatında başarılar dilerim

Son düzenleme:
Üst Alt