Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Mayıs ayı evde bakım maaşı alan iller

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
inşallah maaş yatmayan illerde bir an önce yatar ..

arkadaş birgünde zamanında yatırın of adana offff

MayısAyı Evde Bakım Maaşı Yatan İller Listesi

1:Edirne
2:Samsun
3:Kırıkkale
4:Tekirdağ
5: Kırşehir
6:Erzurum
7:Sivas
8:Bilecik
9:Gümüşhane
10:Muğla
11:Tokat
12:Aydın
13:Bayburt
14:Kütahya
15:düzce
16:Bursa
17:Kahramanmaraş
18:Hatay
19:Van
20:Zonguldak
21:Mersin
22:Kocaeli
23:Antalya
24:Karabük
25:Şanlıurfa
26:Ordu
27:Giresun
28:Artvin
29:Bartın
30:İzmir
31:Adıyaman
32:Balıkesir
33:Konya
34:Uşak
35:Sakarya

adana adın batsın emi hep en son yatar

diyarbakır yatmış

Mayıs Ayı Evde Bakım Maaşı Yatan İller Listesi

1:Edirne
2:Samsun
3:Kırıkkale
4:Tekirdağ
5: Kırşehir
6:Erzurum
7:Sivas
8:Bilecik
9:Gümüşhane
10:Muğla
11:Tokat
12:Aydın
13:Bayburt
14:Kütahya
15:düzce
16:Bursa
17:Kahramanmaraş
18:Hatay
19:Van
20:Zonguldak
21:Mersin
22:Kocaeli
23:Antalya
24:Karabük
25:Şanlıurfa
26:Ordu
27:Giresun
28:Artvin
29:Bartın
30:İzmir
31:Adıyaman
32:Balıkesir
33:Konya
34:Uşak
35:Sakarya
36:Malatya​

20 mayıs;

bakım parası yatmıştır güle güle harcayın

vedanur izmirden bahsediyordur

bakım paralarının geç yatması il sosyal hizmetlerinden kaynaklanıyor sagolsun adanada hep lakayık çalıştıkları için ankaraya geç bildirim yapıyor ondan geç yatıyor

sakarya yattı diyorsunuz ama yatmamış düzeltirmisiniz

arkadaşlar ankara ne zaman yatacak bilgisi olan varmı paylaşırsa menmun olurum

adana bundan sonra her ayın 25 sonra yatacakmış sosyal hizmetlerden ögrendim numaraları 03222248470

evde bakım aylığı

İstanbul pazartesi yatacakmış aradım tartıştım memurla nedenini sordum bize verilen emir böyle dedi lanet olsun resmen bizlere işkence çektiriyolar beş kuruş kalmadı biz bu maaşa güvenerek veresiye aldığımız yerlerede yalancı duruma düşüülüyoruz bunu kime ve nereye şikayet edeceğiz arkadaşlar ?

sana katılıyorum oscar 71
maaşa güvenerek veresiye alışveriş yaptıgımız yerlere yalancı durumuna düşüyoruz üstelik 2 aylık kızımın kulagı enfeksiyon kapmış ilaç alacagım maalesef alamıyoruz bunların aldıgı emirede düzenede lanet olsun eskiden 20 sinde yatardı şimdi galiba repoda faizde veya başka bir yerde degerlendirip faizini aldıktan sonra yatırıyorlar bizim zor durumda oldugumuz kimsenin umurunda değil

öncelikle geçmiş olsun soner bey Allah acil şifalar versin,İstanbul ses çıkarmadıkça farkederseniz gitgide günleri uzatmaya başladılar aynen bu para heryere eşit dağıtılmıyomuki istanbul en sona kalıyo bu gidişle eskisi gibi diğer illerle aramızda 1 ay fark etmeye başlıcak lütfen sizlerde il müdürlüklerini arayıp şikayetlerinizi dile getirinki zamanında yatırsınlar şu parayı 0212-4410141

Hepimiz için durum aynı hemen hemen bende lanet gelsin diyorum düzensizlik önde gidiyor kafalarına göre böyle iş olur mu.

şifresı yokkmu kımsenın ıstsanbuldan

istanbul yatmış arkadaşlar yarın güle güle harcayın :)

Cumadan beri anamızı ağlatan para için pazartesi verilecek demelerine rağmen şuan bütün bankalar kapalıyken bu para saat gecenin 1 de yatmış gözüküyo da neden bize bu işkenceyi yaptılar anlamış değilim madem bu para cumadan banka tarafından bloke konuluyoda gece 1 de nerden çıkıyo hesaplarımıza demekki isteselermiş cumadanda paralarımızı verirlermiş ..amaçları sadece engelli yakınlarına çile çektirmek ...

mrh ben kolay kolay siteye msj yazmam ama inanın bu düzensizligi görüpde sessiz kalmakta yanlış olurdu gece saat 1de para hesaba geçiyorsa insan iyi niyetli düşünemiyor biz adanada henüz almadık bu para bir bagış veya lütuf degildir kriterlere uyan engelli ailelere veya yakınına tanınan bir yasal haktır tamam sydvler çok yogun olabilir ama artık bilgisayar devri her şey bir mailin başında birde bu engelli dernekleri ne işe yarar anlamadım burada insanların sorununa yardımcı olmıyacaklarsa anlamsız herkese sabır ve saygılar diliyorum

Adana saat 10 itibiri ile YAT MA MIŞ TIR boşa gitmeyin ,sağlıcakla

yaaa adana yattımı 25 inde yatıyordu

adana nie yatmadı dedilerki 25 inde yatacak ayın 27 isi bugün daha yatmadıı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt