Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Kürtçe & Zazaca Müzikler

TAN_12

Üye
Konular
10
Reaksiyonlar
0
Hadi hayırlı olsun

Kerem Sevinç te güzel zazaaca söylüyo

901 tşk. paylaşımın için

kendi gibi sesi de güzel olan sanatçımız

Günaydın; Zazaca güzel bir yorum

Bu klibi izleyince çocukluğum aklıma gelir

güzel bir Kerem SEVİNÇ çalışması ile devam edelim

"Mecnuna Demişler; Yahu ßukadar Övdüğün Leylan Pekte Güzel Değilmiş.. Mecnun Gülümsemiş; Sen Onu ßide ßenim Gözümle Görsen. . . !"

mutineer901;

cok sevdım herseyı ıcınde buldum bır muzık paylasım ıcın tesekurr...

hakan can - Tû Naye (sen gelmiyorsun)

HAKAN CAN - CANÊ

hepsii harikaa müzikler ...:)

Ayrıca Sedat abi (Ticet77) Baran barii çok güsel...

paylaşımlar için teşekürler...

hepinize paylaşımlarınızdan dolayı çok teşekür ederim arkadaşlar çok güzel parçalar

Bu parçayı dinleyince çocukluğum aklıma gelir...

ŞİVAN PERWER -MIN BERİYA TE KİRİYE (SENİ ÖZLEDİM)

tanyolda arkadaş kürt ve zaza aynı şeylerdir. sadece lehçe farkı. kürtçe (KURMANCİ ,SORAN, ZAZAKİ DIMILI DE DENİR BİRDE GORANİ)

Kardeş biz buraları aştık sen nerden açtın bu konuyu Biz Mezepotamyayız berebar büyüdük beraber yaşlandık, iki farklı dil veye zaca kürtçedir kürtçe zacadır desem ne dağişecek, aynı topraklarda Türk, Kürt, Zaza ve diğerleri yaşıyoruz, tmm canım kardeşim, haydi sağlıcakla kal

Analamayan arkadaşlar için alt yazı bilem yazdık:)

memleketımın sahıpsız cocukları:(

her şey bu parcada gızlıdır levent abım bazen asık bır yuz bazen soguk bır göz yaşi bazen dusuncelı bır kafa bazense durgun bır beden hersey bu parcada gızlıdır kımızamn sesız bır mahmut kımı zaman cok konusan bazen hayatı ıstedıgın gıbı anlatamasın bazen anlatın gıbı yasıyamasın hersey bu parcada gızlı abı gıne cok konusdum dımı hersey bu an da gızlı..:)

Koma Denge Azadi & Mehmet Atlı - negri Negri

Koma Denge Azadi - no çi halo

İsa Yıldız - sebır sebır (sabır sabır)

Mehmet Sanli û Fate - Cima Cima (neden neden)

Üst Alt