Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Kulak arkası cihaz önerebilir misiniz?

beltone alma . devamlı arıza ankaraya gidiyor sana yedek vermiyorlar ama satışta aaaaa tabi ki yedek veriyoruz diye yalan söylüyorlar. devamlı bozulur yılın 3 ayı işitme cihazınız yok sayın ayrıca aynı şikayet tekrar tekrar kaç kez olsa da belli cihaz bozuk garanti kapsamında yenisi vermemek için bin takla atarlar. gidersiniz mağazaya 5 kişi boş boş masada durur biri de ne istemiştiniz diye sormaz. inanın fırın alınca alıp çıkarsanız 5 senede bilemediniz 1 kez bozulur ama işitme cihazları siz ne kadar hassas kullansanızda nem ter vs vs yazılım bile hatalı olsa yok yok yok bozuluyor.beltone ile ilgili ( babam da almıştı aynısı adam sinirlendi artık kulağına takmıyor başka cihaz aldık) devamlı bu cihazlar ankara da. tamirde.

OĞUZATAY
engellı kartım yok almamıstım:)artık bu pahalılıkta ortadırek fakır oldugu ıcın almak mecburıyetı hasıl oldu
sızde bılırsınızkı nazımızı cekebılecek kabılıyette olan odyocu olursa bırkac ayar yaptırmak gerek bu mendebur cıhazlara
ustelık o kadar ozledıgım ıstambuldan hemencecık ayrılmadan bıraz gezmek ısterım tabı buyuk yekun ye ıc yat demek ıcın:)

hanifeaydin
yedek medek hak getıre arkadasım. alana kadar nınnı dınler ondan sonra kapı dısarı bırdaha gıdılınce

burda satış pazarlama yapan var dikkat edin yorumlara , önerilen markalara

hanifeaydin Şahsım adına söylediyseniz, ben satış/pazarlama falan yapmıyorum. Tekstil sektöründe çalışıyorum ve aynı zamanda yazarım. Teyitte edebilirsiniz. Sadece çok memnun kaldığım için tavsiyede bulunuyorum. Bilgilerinize.

Ayarlar bozuldu önümdeki insanları duyuyorum sırtım dönük olanları hiç duymuyorum .ancak haftasonları gidebiliryoruz.piller ateş pahası zaten pil için sgk süreçleri zor. bu limitleri bu kadar düşük koyan , süreçleri zorlaştıran her bürokrata beddua ediyorum sağır kalsınlar.

hanifeaydin
Pil için, "Amazon.com.tr" den bakabilirsiniz, oralarda uygun oluyor. Adamın elinde son kalınca uyguna veriyor. Ben o şekilde bir hayli pil aldım. Limitler konusunda haklısınız, düşük. Ayarlar içinde hangi cihaz kullanıyorsunuz?

şu an 60 adet indirimli en ucuz 249 tl , ve 1.5 günde biri bitiyor . amazon da bildirimler açık ama her ay 15 -20 tl zam .....rezillik yaşadığımız.

Belirttiğiniz fiyattan daha ucuza çok zor çıkar Hanife Hanım. Kredi kartı kullanıyorsanız, taksitle toplu alım yapmanızı tavsiye ederim. Dövizde sert yükselişler bekleniyor, zor durumda kalmayın.

burda 15 yıldır uyeyım kımın ne oldugunu satıcıları sıp dıye anlarım:eek:ısıtme engellı demıyım kendıme her zaman sagır unvanı vermısımdır:eek::p
emrah beyı sıtemızde hemen hemen herkes bır kulagında koklear ımplant bır kulagındada ısıtme cıhazı kullandıgını takıp edenler bılıyor

GRAHAM BELL Teşekkür ederim koruyucu ablam. :) Piller için 25'ten aşağı yok. Kur uçmadan tedarik yap, derim.

@GRAHAM BELL Teşekkür ederim koruyucu ablam. :) Piller için 25'ten aşağı yok. Kur uçmadan tedarik yap, derim.
bende tesekkur ederım:eek:pıller cok kotu bu arada
kımı hemen bıtıyor kımıde 14 gun gıdıyor
gıttıgıdıyordan bır kutu almıstım bakalım ne kadar ıdare edecek
bluetoohtlu cıhaz kullananlar pılı cabuk bıttıgını anlamamız lazım cıhaz kullananlar olarak

keskı bende telefonu fılan kullanabılen sagır olsaydımda pıl parasını hıc acımazdım
bu ısıtme cıhazı nımetınede sukran borcluyuz
sagır olmak zordur ama bu gunlerımıze cok sukur dıyelım

bende tesekkur ederım:eek:pıller cok kotu bu arada
kımı hemen bıtıyor kımıde 14 gun gıdıyor
gıttıgıdıyordan bır kutu almıstım bakalım ne kadar ıdare edecek
bluetoohtlu cıhaz kullananlar pılı cabuk bıttıgını anlamamız lazım cıhaz kullananlar olarak

keskı bende telefonu fılan kullanabılen sagır olsaydımda pıl parasını hıc acımazdım
bu ısıtme cıhazı nımetınede sukran borcluyuz
sagır olmak zordur ama bu gunlerımıze cok sukur dıyelım
Sen kaç numara pil kullanıyorsun?

13 numara
ama artık daha guclu pıller kullanılan cıhaza terfı etmem lazım kıfayet etmıyor cunku

Oticon 13 numara pil çok iyi. Ama cihazın kötüyse fayda etmez tabiî. Kaybın kaç desibel oldu? GRAHAM BELL

OĞUZATAY yengem yaşlandıkça işitme kaybı yaşıyor. Kendisi ssk li. Ona nereden ve nasıl hangi işitme cihazını alabiliriz. Bu cihaz duymasını sağlar mı. Cihazın markasını ve fiyatını yazar mısınız.

@OĞUZATAY yengem yaşlandıkça işitme kaybı yaşıyor. Kendisi ssk li. Ona nereden ve nasıl hangi işitme cihazını alabiliriz. Bu cihaz duymasını sağlar mı. Cihazın markasını ve fiyatını yazar mısınız.
Hastaneden işitme cihazı kullanabilir raporu ve odyo sonucunu işitme cihazı merkezine götürün. Orada tekrar test edip, kontrol edecekler. Desibele göre kayıp değişir ve cihaz değişir. Onu size cihaz şirketi söyler, doğru cihaz ile kaybı telafi eder tabiî ki. Fiyat değişir; yengeniz çalışan ise 1200 lira, emekli ise 1500 lira SGK karşılar cihaz başına. LORA

kalın sesler oldum olası zaten kotuydu dahada dustu cıhaz kullandıkca
bu seferde ınce seslerı kaldıramıyorum sınırsel kayıp olunca
bırde agır buyuk pıl ıstemedım kulagı rahatsız edıyor ustelık pılın buyudukce cıhazda buyuyor
ama yetersız cıhazın seslerıde cıngır cıngır oluyor ha

sınırsel kayıp ılerlemeye mahkumdur bunu hepımızın bılmesınde fayda var

Teknoloji çok gelişti; benim kullandığım cihazda çok iyi bir cihaz ve küçücük, sen yeni modelleri bir kontrol et.

OĞUZATAY ama yengeme daha önce hasta haneden işitme cihazı verdiler ama cihazı kullanamadı yankı yapıyor diye. Biz kaliteli ithal bir cihaz almak istiyoruz. Bu konuda bilgi verir misiniz.

@OĞUZATAY ama yengeme daha önce hasta haneden işitme cihazı verdiler ama cihazı kullanamadı yankı yapıyor diye. Biz kaliteli ithal bir cihaz almak istiyoruz. Bu konuda bilgi verir misiniz.
Yeni alacağı cihazı denemeden almasın o zaman. Oticon tavsiye ediyorum ben. Dediğiniz hususa kimse bir şey yapamaz, deneyip kendisi alacak.

...artık daha guclu pıller kullanılan cıhaza terfı etmem lazım kıfayet etmıyor cunku

[FONT=Arial]Bence biraz paraya kıyıp şarj edilebilir işitme cihazına terfi etmek gerek.
Ben iyi ki de şarjlı olanından almışım, 2 bin lira fazladan ödeyerek. Ne uğraşacaktım pille mille, takması, satın alması, yok kur fırlamadan toptan alayım telaşı falan...
[/FONT]

[FONT=Arial]Bence biraz paraya kıyıp şarj edilebilir işitme cihazına terfi etmek gerek.
Ben iyi ki de şarjlı olanından almışım, 2 bin lira fazladan ödeyerek. Ne uğraşacaktım pille mille, takması, satın alması, yok kur fırlamadan toptan alayım telaşı falan...
[/FONT]
Merhaba, hangi marka cihaz aldınız ve pil ömrü ne kadar gidiyor?

Ayrıca; "İdis" firması boş pillerin %10'una dolu pil veriyor, bilginize.

Sizin cihazın markası nedir.. Sessiz Dünyalı

[FONT=Arial]Phonak Audéo Paradise P50-R...
2 saatte şarjı fulleniyor. 1 günden fazla şarjı gidiyor. 'Gün' dediğim uykuyu çıkarırsak... (minimum 16 saat) [/FONT] Hem de bende ileri düzeyde işitme kaybı olmasına rağmen. Sol kulakta kayıp biraz daha az olduğundan, ki ona göre ayarlandı gücü, sol cihazınki biraz daha fazla şarjı gidiyor.

emotlgl

Üst Alt