Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

KOAH nefes darlığına özür oranı kaç acaba?

KOAH tanısı için hangi oranda rapor verilir?

Merhaba arkadaşlar nefes darlığı için hastaneye gittim test sonuclarim paylasacam KOAH tanisi konuldu ve raporlu ilaçlar kullanmaya başladım oranları paylasacam ne kadar verirler heyetde bilmiyorum şimdiden teşekkürler
5DRVy5.jpg

Arkadaşım resmi okuyamıyoruz ki... Güç bela görebildiğim bir kaç değeriniz hiç de fena değil. Öyle yüksek bir oran alacağınızı sanmıyorum.

Ben gecen hafta heyete girdim.covidten dolayi sft yapilamadi...koah ilaclari kullaniliyor dedi ve bundan 20 puan verdi.astim raporumda vardi...sizce ankara sikinti cikarirmi?

OturanBoğa
Ustad gecen hafta heyete girdim.gogus dr ilk muayenede radyoloji raporu istedi covitten dolayi sft yapilamadi.sonra heyette sft yapilamadi koah ilaclari kullaniliyor dedi ve 20 puan verdi.ankara sikinti yaratirmi buna?

J44 koah yazmis

algaNihat
Erdostin 300 mg pralas 100 mcg ve airpuff.ayrica 2019 da sft fev+fec 76 cikmisti.2 ay once astim tanisi kondu.benim ozel sandik hep parayla aldim ilaclari

Yagmuras Geçmiş olsun. İlaçlar'a göre ''Orta derece KOAH etkilenme gibi.. Ancak tabiki Dr. var verir, Dr. var vermez.. malef ülkemizde her şeyde olduğu gibi. sağlıkta da bir standart yok. Size tavsiyem bir başka kurumdan tekrar rapor almayı deneyin. bu arada ilaçlarınızı düzenli olarak alın ve kullanın artık sağlık sisteminden her şey görünüyor, Rapor alırken İlaçllarınızı alıp almadığınızı, doktorlar sistemden görüyorlar. bu konuya dikkat etmelisiniz.

toprak03 .''fev1:49 fvc:42 fev1-fvc119 pef:37'' En az 60 Dr ben olsam 80 verirdim çok berbat bir test kardeş.

algaNihat
Ustad tesekkur ederim bilgilendirmen icin.rapor su an ankarada 16 sinir 10 kalp ve 20 koah ile. tek sikinti koronadan dolayi sft yapilamdi yazdi yani dr teshisi ile ankara sikinti yaratirmi diye telas ediyorum.yoksa oran tuttu

Yagmuras. Kıl üstü bir oran endişelenmekte haklısın inşallah
Pandemik koşulları göz önüne alarak karar verirler. tekrar geçmiş olsun

Üst Alt