Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Kızımdan bana (Selina] duygu yüklü bir mektup... [Yaşam]

Selinacım tatlı meleğinin mektubunu okurken hem duygulandım hemde kendimden birşeyler buldum en güzelide ne biliyormusun onların o minicik yüreklerindeki bitmek tükenmek bilmeyen kocamaaaaaan sevgileri ve bizleri sadece ve sadece anneleri, canları olarak görüp yürekten sevmeleri, bizlerin onları sevdiği gibi senin gülyüzlü meleğinde bunu fazlasıyla belirtmiş bir annenin daha neye ihtiyacı olabilirki seni ve tatlı meleğini öpüyorum canım ve bir ömür, eşin ve evladınla mutlu olmanızı diliyorum. Sevgilerimle Eda...

Allah kızınızı size başlasın insallah cok güzel ve masallah çok zeki bi çocugunuz var gurur verici bi olay bence :wink:

Gözyaşlarına boğuldum

Yanımızdayken yapmadıklarını bırakmazlar,acaba ne zaman büyüyecek bunlar derken;birden bire öyle güzel şeyler yaparlar ki apışıp kalırız.
Bu nasıl bir yürektir öyle.
Baba'yıda can-ı gönülden kutlamak isterim.Ne güzel bir çocuk yetiştirmişsiniz.Tebrik ediyorum sizleri.
Yarının,her konuda ileri görüşlü çocukları bunlar,yetişiyorlar işte.Yetişecekler bizim büyüklerimiz onlar olacak göreceksiniz.Göremediklerimizi onlar görecek,söyleyemediklerimizi onlar söyleyecek,yapmaya cesaret edemediklerimizi de onlar yapacaklar.
Yollarıda kalpleri gibi açık olsun.
Sevgiyle gözlerinden öpüyorum yavrunuzun...

Düşünün ki bu yazı bizi nekadar mutlu ediyor heralde diyorum daha mutlu bi an düşünemiyorum daha ne istersin ki ben bile çok mutlu oldum.

HErkezin sizinkisi gibi bir mutluluğu yaşamasını dilerim.teşşeeekür ederim bu mektubu bizimle paylaştığın içn :)

erken büyür sakat annelerin çocukları ve sakat çocuklar bu yazılar beni çok etkiliyo hayata daha sıkı bağlanmama neden oluyo ii ki burdayım :)

Seni ve eşini çok takdir ettim Selinacım... Helal olsun size ki; içindeki endişelere rağmen böylesine kendinden emin, saygılı,sevgili, umutlu herşeyden öte mutlu bir evlat yetiştirebiliyosunuz :)
Allah mutluluğunuzu kat kat artırsın inşallah...

sevgiyle...

İNANIN OKURKEN ÇOK DUYGULANDIM VE ÇOK MUTLU OLDUM, NE MUTLU EŞİNİZLE ÇOK İYİ BİR EVLAT YETİŞTİRİYORSUNUZ, EMİNİM BİR ANNE İÇİN ÇOK GURUR VERİCİ VE MUTLU EDİCİ OLMALI BEBEĞİNİN BÖYLE BİR MEKTUP YAZMASI. BİR ÖMÜR ÇOK MUTLU KALMANIZ DİLEĞİYLE....

ÇOCUK İŞTE.
KÜÇÜK AMA DUYGU ÇOK BÜYÜK
SELAM OLSUN KÜÇÜKKEN BÜYÜYENLERE
KULAKLARI ÇINLASIN,BÜYÜYÜPTE KÜÇÜLENLERİN.
DUYUN İŞTE ÖZÜRLÜ BİR ANNENİN
9 YAŞINDAKİ KIZININ DUYGULARINI
EĞİLİİİİİN
ÖNÜNDE SAYGIYLA EĞİLİİİİİİİİİİİİİN

Allah herkesin evladına iyi yazılar yazsın.
:) :wink:

inanılmaz bir üslupla duygularını dökmüs mektuba
tebrik ediyorum kızınızı ne şanslı bir annesiniz ve o ne şanslı bir kız...

Bizim çocuklarımız erken büyürler. Çok doğru onlar yaşıtları oyunlarla
kafaları meşgulken bizim çocuklarımız gözü kulağı bizdedir. Oysa onlara bizi kollayın dememişizdirde.
Onar doğduklarında olgun doğarlar. Onlara canımız feda.

SELİNA BACI SLMMM. TEK KELİMEYLE HERKESE ÖRNEK BİR AİLE POTRESİ ALLAHIM MUHABBETİNİZİ ARTTIRSIN ALLAHIM SAGLIK SIHHAT VERSİN. DARISI HER AİLEYE

Üst Alt