Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Kısa Boylu olan kim var?

Gülcan83

Üye
Konular
11
Reaksiyonlar
0
Ben varım :lol:
benimde boyum 1.25-1.30 arası ama biz düz hesap 1.30diyelim :wink: :lol:
Bu aralar ölçmedim boyumu belkide uzamışımdır :p
şaka şaka 1.30um

Bende 5 yaşında yakalandığım kifoskolyoz yuzunden 1,30-1,40 arasında bir bıoya sahibim. Boy kısalıgı benim için hiç önemli değil.

çaktırtmayın

çaktırmayın bende kısayım eller yukarı hobaaaaa internette kandırdığım kızlar öğrenirse beni süzek gibi yaparlar ehu ehu sakın sakın :p duyulmasın şişşştt 120cm oks

bende endaaamı boyu posu yerinde maşallah :lol: :lol: tiplerden değilim..fazla yer kaplamıyorum yanii. :lol: ama yaptığım çalışmaların diğer insanlara fayda sağladığını görünce büyüdüğümü fark ediyorum..KaraBoğa grafik tasarımı ile ilgileniyorsun sanırım.Fikir alış-verişinde bulunuruz birgün hocam :D

benimde 1.1o civarında olması lazım.öle bişiler heralde :)

BOYUN NE ÖNEMİ VAR

ŞUAİP57

BENDE BOYDAN KAYIP ETTİM BOYUMDA KISA 1.25. ----1.30CM ARASI MÜHİM OLAN BOY KISALIĞI DEĞİL İNSANIN AKLI KISA OLMASIN ONUN İÇİN EVDE KALDIMMMMMM

ABALI

selam millet bende 1.50 yim tanışdığımıza sevindim adım Mustafa ;)

benimde 1 50 155 arası bişey ama engelli olmasaymışım dik durunca baya uzun oluyom :):)

HADİ BEN DE 1,48 İM NOLACAKSA :lol: KURTARDIMMI LİMİTTEN??
Bİ O KADAR DA YERİN ALTIN DA VAR BAK ONU UNUTMUŞUM :p :p :lol: :lol: :lol:

:lol: Dogru diyosun gokche vallahi öyle adamda varmi kafeslenen ne güzel muhabbet kusu gibi hep yaninda :p :lol:
Bende 1.50... :oops: 8)

He He bende geldimmm....Benimde boyum 142 he he....Süper bişi bu...
özellikle ilgi hep benim üstümde kampuste...Bu nedenle arkdaşlarım ile kızların arasını yapıyorum...Olmadı mı ben kendi aramı yapıyorum...

Ayıptır sölemesi benimde boy 1.50 cm. Ama kışın soğuktan çekiyor biraz 1.48 oluyor. Çok soğuk olursa daha çok kısalıyor. Herhalde ben kurtarıyorum. Yani en azından kışın :)

1.54 üm arkadaşlar ama skolyoz ameliyatından sonra insanlar azcıkta olsun uzuyormuş.ameliyat olacaklara müjdeli bi haber

slm

Arkadaşlar boy o kadar önemlimi sizce bence değil. benim 174 ama işe yaramıyor
Çünkü kavakta da boy var ama dibine gölgesi zor düşüyor.Oysa söğüt ağacının boyu kısa ama etrafına ne kadar faydalı.

Tabiki önemi yok ama herkes "kendim gibi olanlar" bölümüne başlık açmış ve burayada açılmış, bizlerde yazıyoruz.
Boyun önemi olmadığı gibi yazmanında bir sakıncası yok :wink:

Not:bu başlığı ben açmamıştım ama ben açmışım gibi olmuş :?

BOY KISALIGI SKOLYOZ VE KİFOLARDA OLABİLİR DOĞAL CÜNKÜ OMURİLİK SEKİL DEGİŞTİRİYO BEN SKOLYOZ HASTASYIM BENDE SKOLYOZ 3 SENE ÖNCE CIKTI BEN ÜC SENEDİR BÜYÜMÜYORDUM AKSİNE KISALIYORDUM CÜNKÜ OMRİLİK UZAYINCA DAHADA KIVRILIYORDU AMELİYATTAN SONRA 13 CM UZADIM HERKESE SAGLIKLI GÜNLER DİLİYORUMMMMMMM

bende 1,20-1,25 arası hastalığın adı yanılmıyorsam AKONDROPLAZİ ne buna benzer bişey doğrusunu bilen yazssın beden normal ama kollar ve bacaklar kısa

Valla benim de 1.40-1.45 arasi, bacak kemiklerindeki deformasyona gore kisaliyorum, ameliyat olunca duzeliyorum tekrar 1.50 civari oluyorum ")

Aldiginiz pantalonlar uzar mi zamanla? Benim uzuyor ")))

Onemli olan i$levimiz, boy muhim degil.. ")

Saygilarimla
Christian

walla arkadaşlar bende de boy sanırsam 1,50 civarı. bazıları yerin altında devamları olduğundan da bahsetmiş. bende öye bir durum söz konusu değil :wink:

ha işin diğer tarafından istanbul üniveristesi 9 eylül ve son olarak marmara üniversitelerini görmüş geçirmiş ve geçirmekte olan birisi olarak boyumun pekte önem arzetmediğini düşünüyorum ki muhabetlerimde konuşacak o kadar konu varki boyuma sıra geldiğini hiç görmedim.
boy kısa ama cümleleri uzun bir arkadaşınızm.

benim de 1 43 kcuk yasta kby oldugum için uzayamadım bobrekler calısmayınca buyume hormeonlerıda yavaslıyo sonra hıc calısmaz hale gelıyo ne yapalım bizi beyenen bole beyensın:) benı beyenen beyendı eee darısı olmayanların basına:)

yha boy pekde önmlı dııl önmlı olan ıslev :D :D

bu arada grafıker kardess bnde grafıkerlık egıtımı aldım da eksıklerım war bı ara konuşalım senle :)

merhaba arkadaşlar benim boyumda kısa :) 1.49 civarı ama doktorum ameliyattan sonr 2-3 c uzyabilicemi söyledi sağ bacağım uzuycak ama bu seferde dol bacak kısa kalcak normal yürüyebilmem için o uzayacak bacağı kısalttırmam gerekio :D biraz karışık bende pek anlamadım ama dr. kemiği kesicekmiş :D:D
boyumun kısa olması aslında vantaj benim için zaten ayakta zor duruyorum enazından düştüğümde düşüşüm daha alçaktan oluyo :lol: :lol: :lol: herkese slmlar :oops:

Üst Alt