Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

[Kınıyorum] Kara Yolları Taşıma Yönetmeliğindeki özürlü indirimini uygulamayan ULUSOY Firması

:) Eline sağlık.. Bakalım ne diyecekler.. ;)

burakgümüş ulusoyu fazla savunuyon savunulacak bi firma değil o :evil:

BAŞARDIK

Evet sevgili arkadaşlar bu konuyu unutuldu sandınız demi. Ben bu başlığı açtığımdan beri bu konunun takipçisi oldum. Şimdi bu konuyla ilgili aldığımız sevindirici sonucu sizlerle paylaşmaktan mutluluk duyacağım. Ankarada ki bütün firmalar yönetmeliği harfiyen uygulamaya başladı buna ULUSOY dahil. Ulaştırma bakanlığından Daire Başkanı Sayın Mehmet Celal TÜMER Beye ilgisinden dolayı çok teşekkür ederim. Kendisine konuyu izah ettiğimde çok anlayış gösterdi dilekçemi dikkate alacağını söyleyip konuyla ilgili beni bizzat aradı ve bilgi verdi. Sıkıntılara karşı kalıcı çözüm bulmalarını rica etmiştim kendilerinden. Sanırım bize kulak verdiler. Ankarada ki tüm firmaların tablolarına engellilere %50 indirim uygulanır yazılmış. Ayrıca ulusoyu aradığımda indirimin uygulandığını teyid ettim. Bu çalışma tüm illere yayılmış olması gerekiyor. Lütfen kontrol ediniz. Aksaklıkları bildirelim. Saygılarımla

muhammed seni tebrik ediyorum..hepimiz adına yapmış olduğun bu atılımın meyveleri için sonsuz tşkler...

Önemli olan, yapılan işten somut, elle tutulur, gözle görülür, çok kişiyi ilgilendiren YARAR sağlanmasıdır!!!
Eline sağlık Muhammed, önemli olanı yapmışsın sen.. Gerisi hikâye.. :wink:

Re: BAŞARDIK

arkadaş yaptırmışken tam yaptırsaydın bari tamamen ücretsiz olsaydı bu ulaşım süper olurdu :D çok uğraşırsak bunuda yaptırız bence

Üst Alt