Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Kim hangi sınava hangi kadro için başvuracak?

Ben önlisanstan İzmir'de gireceğim tabiki herkes gibi ilk tercihim yaşadığım yer olacak, Sonrasında Manisa, Muğla, Antalya ve memleketim tabikide Erzurum olacak ben yaşayabileceğim ve düzen kurabileceğim yerleri seçmekten yanayım... İnşallah birinden birine yerleşeceğim olmadı 6. kutucuğuda işaretlicem boş yok:)))

Merak ettiğim konu şu, ben lise mezunuyum yaşım 19. Yüksek okul mezunu çalışabilir %40 ve üzeri raporu olan 2000 engelli arkadaş varmıdır bu sınava girecek + bu sınavda yanılmıyorsam ilk kez memur olabilecek vasfı taşıyan yani memur olmayan engelli kardeşlerimiz başvurabilecekler. 2000 memur kadrosuna lise mezunları dahil edilebilir mi bu konu hakkında haber - gelişme vs herhangi birşey yayımlandımı merak ettim

valla bende önlisans mezunuyum ne olacak bilmiyorum ne girecek kişi sayısından haberim var ne de sınav dersleriyle ilgili mat ta türev falan cıkarsa hakikaten yandık demektir ben turizm mezunuyum turizm matematigi gördüm yani lise matematigi konuları var dı allah yardımcımız olsun bende bursada girecegim sınava kaç kişi var acaba yaaa...

erken konuşmak iyi olmaz ama sanırım çoğu yerlere godamanlar yerleştirilecek gibime geliyor hadi hayırlısı

bende yüksekokul olarak sınava girmeyi planlıyorum kılavuzda benim kafama takıldı; İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜKLERİNİN YAPACAĞI İŞLEMLER kısmının c fıkrasında

c) Adayın sağlık kurulu raporunda belirtilen raporun geçerlilik süresinin “Sürekli”
veya “Süreli” olmasına göre ;
“Sürekli” olanlardan yeni bir rapor istenmemesi,
Ancak ; sürekli raporu bulunan adaylardan sağlık kurulu raporunda eksik bölümler
bulunanlar ile Öğretmen unvanı için başvuruda bulunacakların; Sağlık Kurulu
raporunun“Çalıştırılamayacağı İş Alanları” bölümünde Çalışabilir/Çalışamaz ifadesi yer
almayanlardan yeni sağlık kurulu raporu istenmesi.

“Süreli” olanların ise geçerlilik süresi kontrol edilerek, süresi bitmiş olanlardan yeni
rapor istenmesi,

yazıyor benim rapor sürekli ve “Çalıştırılamayacağı İş Alanları” kısımı boş brakılmış yeniden rapormu çıkartmamımı isteyecekler tam anlayamadım bilgisi olan birileri varmı???????????

diyarbakır
metal öğretmenliği

1000 tane çıkarmı acaba? eğer bir hile hurda yapıp herkes özürlü raporu almazsa çıkmaz bence. hakımıza sahip çıkalım derim

hakem hastaneler verecek raporu kılavuz yayınlandı www.meb.gov.tr ve www.personel.meb.gov.tr adresşnden ulasabilirsiniz 50 soru sorulucak bakanlık hazırlıcak hiçbişekilde torpil yok yazılı sınav olcak, komisyonlar kuruluyor yanlıs işlem yapanlar ceza alıyor...kimsede ekmeğinden olmak istemez demi arkadaslar ...şimdiden bol şanslar...

arkadaşlar kurumlara posta ile başvurabiliyo muyuz?

ankara fizik öğretmenliği
esra hocam klavuz yayınlanalı çok oluyor
ama hakem hastane ile ilgili herhangi bir bilgi yok raporda çalışabilir ifdadesi olmalı diyor
mevcut raporlarla çalışablir yazmayan arkadaşlar mevcut raporlarla başvuru yapmayı denesinler bugün meb den bana bu şekilde yönlendirme yapıldı personel daire başkanı tarafından

MEB Önlisans Kayseri'den sınava girecekler?

Merhaba arkadaşlar.
MEB'in açmış olduğu sınava Kayseri'den kimler girecek?

denizkızı88 yazılı sınav olcak yazmış peki göremeyen arkadaşlar nasıl cvp yazıcaklar bence yazılı değil test şeklinde olur...

evet bunu bende merak edıyordum ben bozok ve erciyes üniversıtesıne başvuracagım
çevre mühendisiyim . Bu kurumlara başvuracak baska arkadaslar varsa burda belırtırlerse sevınırım.

2006 yılından önce alınan özürlü raporları geçersizmi?
Benim raporum 2002 ve süresiz yazıyor yenilemek gerekecekmi?

Evet milli eğitim bakanlığına tel açtım sordum
1-süresiz olan eski raporlar kabul ediliyor
2-memur olarak çalışanlar başvuramıyor
3-sınav parası alınmayacak
4-sınav 4 temmuzda

m.e.b sınavına girecekler

arkadaşlar meb sınavına girecekler hangi eğitim düzeyinden girecekse gelen ör: lise 1
ben başlattım sonra gelen
lise 2 diyerek arttırarak gidelim başvuru sonuna kadar kaç kişi hangi düzeyde girecek bu konuda bilgimiz olsun önlisans ve öğretmen adaylarıda aynı şekilde yaparsa bir fikir edinmiş oluruz

bu başlık çok karışık olmuş......

belediyede 12 senedir çalışıyom kadrolu ama sendikaya üye oldılar diye 2 tane özürlü işçiyi çıkardılar ben 1200 maaş alıyorum endüstri meslek lisesi mezunuyum bu sınava girsem şayet kazanırsam nekadar maaş alır ne iş yaparım

Üst Alt