Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Kendi işini yapan başka kim var?

engelli,elektronikle uğraşan arkadaşlar,
sayımız nekadar..,???yokmu..,

Benimde Halı yıkama fabrikam var. ama maalesef maddi sıkıntılardan dolayı şu anda koltukta oturmak yerine bende servise çıkıyorum, ve işitme engelliyim fakat sonradan olduğum için konuşabiliyorum bu sayede müşteri ile ilişki kurabiliyorum ama bazen komik şeylerde oluyo, mesela zil e basıyorum ve karşı tarafın kapıyı açmadan önce hoparlörden ses verdiğini bilerek HALI YIKAMA diye nara atıyrum ve hemen kapıyı açıyorlar tabii, girince de müşteriler sağolsun destek olmaya çalışıyo ama bazen uyuzlarda olmuyo değil... saygılar.

bende kendi işimi yapıyorum 1987 yılından buyana market çalıştırıyorum vodafone turkcell avea nın bayiliğini yapıyorum sorunuz olursa 3 oporötörden dolayı yardımcı olmaya çalışırım

ciddiye alınıyormusunuz çok merak ettim bizi adam yerine koyaan çok az ya ceberrut biri olacan yada herşeyi kafaya takmıyacaksın bana zor geliyor

şimdi okuduğum okuldan soğuttunuz ya beni! bana bir akıl verin lütfen! ben bölümümü değiştirebilirmiyim? matematikle pek anlaşamıyoruz zaten? iktisat/maliyeden direk iktisat kamu yönetimine geçebilirmiyim? yada bu bölümü bitirip muhasebecilik dışında bir meslek sahibi olabilirmiyim? işin doğrusu bu bölümü baskı altında zorla tercih ettirdiler bana :)

orta okul bittiğinde ticaret lisesine gittim dedim muhasebeci olurum en azından kalem tutar hesap kitap yaparım okula müd ve müd.yrd almadı 10 parmak daktilo yazamam diye olsun düz liseye gittim 2 yıllık muhasebe kazandım okul bitti geldim iş aradım önüme muasebeci abilerim pc klavyesi yitekleyip ya senlemi uğraşalım dediler kibarca yol verdiler 4 yıl kendi ssk yatırdım onun bunun kapısında defter kovaladım sonunda ruhsat alıp serbest muhasebecilik ünvanı alarak iş yeri açtım
hııııııııııııı
şimdi o müd ve yardımcısı stajer ögrenci verelim ... bey diyor
o klavye önüme klavye atıp yok diyen muhasebeci abim arayıp akıl soruyor
proğramda dert var ne ederiz diyor
işte o an siz kim olduğunuzu ve nerde durduğunuzu biliyorsunuz
13 yıldır serbest muhasebeciyim
geçmişte rol yapanlara şimdi kıvamınca ısısına göre rol veriyorum
o y n a s ı n lat diye
bence kendi işini yapmak gibisi yok

ooo bi mesletaşım cıktı..cafer gel algida ve panda fabrikasını dinamitliyelim..girdigim rekabetten ötürü sırtımdaki kambur agrı dagı rakımıyla paralel.taşıyamıyorum:) bu ticareti karadeniz bölgesinde yapıyorum ve haliyle sattıgım külah dondurmanın yanında yagmurdan korunması için müşteriye şemsiye hediye ettigim için zaten zarar ediyorum..(ahh ah bizim milletimiz cok uyanık şemsiyesi olmayan dondurma almaya geliyor bee)

bende esnafım 1994 yılından beri.emlak ofisim vardı.mart 2010 da kapattım emeklilik dilekçemi verdim.yine bi emlakçı arkadaşımın ofisine ortak oldum.devam edicem kısmetse...

Elektronik Tamir işleri yapıyorum .

Tv. Tamir ve Elektronik bütün cihazların tamir işi yapıyorum.
.

Merhaba AO SAN BANDIRMA kendi işinizi yapmanız çok güzel bir durum bende 1978-1995 yılları arasında bu işle uğraştım, ancak şu sıralarda bu işten ekmek yemek bildiğim kadarıyla çok zorlaştı çünkü yeni bir televizyonnun fiatı eskiye göre çok ucuzladı ,videolar ortadan kalktı internet çok büyük bir alanı kapsadı vb..durumlar belkide teknolojinin kaçınılmaz sonucu diyebiliriz siz işinizden memnunmusunuz. Ekmek çıkıyormu?

Merhaba Bende Elektronik uydu sistemleri işiyle uğraşıyorum. Erdek'liyim. Hemşerime selamlarımı sunarım.

Merhaba denizli sarayköyde bilgisayar ve elekronik teknikerliği yapıyorum yarışmacı arkadaşlara başarılar dilerim ..:))

Üst Alt