Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Kediler ve Kediler

Müzik keyfi :) :)
semacım bu tekir kedi inanılmaz güzel ,tekir kediler hemde çok temiz oluyor benim yardı bitane adı( yumuşuk):)
komşunun kuşlarını alıp yemiş adam vurdu ya:(

59838310151287639391473.jpg
hemde ayagından iyi edene kadar ne çektik gelip bize ayagını kaldırıp göstererek miyavladı agladı resmen...

Üzüldüm şem-i, düzeldi mi sonra peki ? Kedi doğası gereği bunu yapar ama vurmak insanoğlunun caniliği... :(

iyileşti ya dedigin gibi adam tuhaf o kuşları savunmak için kedimizi vurdu ikiside canlı birini savunup ötekine zarar veriyor....
iyileşti şükür tedavi ettirince neden iyileşmesin:confused:

Yumuşuk ucuz atlatmış o zaman. Benim her gün rastladığım bir kedi var, ön bacağının birisi yok. Kimbilir başına ne geldi diye düşünüyorum.

inşallah kötü bişey olmamıştır kaza felan olabilir ama ,kedilere zarar veren sapıkların işi deyildir inşallah ...

kedileri çok seviyorum annemlerin evi bahçeli olduğu için geçmişte çok kedi köpek besledim. şuan oturduğum evde bahçeli ve harika bir kedimiz var turuncu beyaz ismi fındık :eek:

İşte her sabah selamlaştığımız kediş :)
O da bizden.

110420131320.jpg

110420131319.jpg

Sema,
Biz böyle bir kedişi evlat edindik, sağ arka bacağını ameliyatla almak zorunda kalmışlar. Evimizin neşesi, sevgi yumağımız, benim de "topaldaşım" oldu :)))

:):) Ne güzel, sevindim... Hem sizin, hem kediş için.

Kediler böyle inatçıdır işte. Çok güldüm. :D

Semacım dün izledim videoyu gülmekten öldüm:) Bizim Biber'e ne kadar da benziyor yaw. Tıpkı Biber:)
Bana çekmiş inatçılıkta galiba:)
Rahatsız etmeyi seviyor bizim Biber Hatun, inat mı inat:)

mrgreens.gif

Farkındayım.

Aşağıdaki de benim halimi yansıtıyor. :cool:

28381765388151462887911.jpg

Üst Alt