Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Kanser hastalarından ek ödeme ve ücret alınmayacak yazısı özel hastanelerde geçerli mi?

udevecili

Üye
Konular
13
Reaksiyonlar
36
Herkese merhabalar;

ben 6 ay önce kanser sebebiyle x isimli bir özel hastanede kanser ameliyatı oldum. Sgklı çalışan olarak o zamanın parasıyla 250.000 istendi araya birilerini sokarak 140.000 a kadar düşürdük. Şimdi ise kontrole gidiyorum hem devlet hastenesi hemde özel hastaneye. kanser sebebiyle 6 aydır çalışamadığım için ve bu yüzden sgk olmadığı için devlet hastenesine ücret ödüyorum. özel hastenede normal parasını talep ediyor. Ama şöyle bir haber okudum bilgisi olan varsa yardımcı olursa sevinirim.

Vatandaşlarımızdan; SGK ile sözleşmeli/protokollü sağlık hizmeti sunucuları sunmuş oldukları bu hizmetler (Kanser tedavisi, cerrahisi, ilacı) nedeniyle hiçbir şekilde ilave ücret almayacak, vatandaşlarımız ceplerinden hiçbir ücret ödemeyecek.

Böyle birşey varsa ben niye para ödüyorum her yere anlamadım. Konu ile alakalı bilgisi olan varsa ayrdınlatırsa sevinirim.

Üst Alt