Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Kalp hastasıyım. Çalışma hayatında 25 yılım doldu ama emekli olamıyorum..?

İşgücü kaybına neden olan durum tek olsaydı, balthazard formülü kullanılmayacaktı. Bu formül sadece işgücü kaybına neden olan hal birden fazla olduğunda kullanılıyor...

Ama anladığım kadarıyla bu formül kayıp değerini çok düşürmüyor. bazı kişiler forumu yazmışlar,% 30+10+5 varmış, % 25 ile red etmişler. Toplamda % 45 yapar mesela böyle durumlard ada mağdur ediyorla insanları

sskda 3000 gün yatırıp 1600 hatta 2000 alanlar varken bağkurdan yüksek yatıran hemde 7-8 bin gün yatıranlar 700-800 tl alıyor adaletmi bu yaaa

arkadaşlar bugün sordumda giden raporlar yanlış doldurulan form yüzünden geri gelmiş tekrar gidecekmiş....yani uzuyor işler,ben 28.maddeden gönderdim fakat maluliyet servisine gideceği yazıyordu...maluliyet diye geçmesi veya maluliyet servisine gitmesi normalmidir?

merhaba arkadaşlar;

Bugün itibariyle emekli bölümünden telefon geldi gittim ve yüzde 53 lük oran ile emekliliğim kabul edilmiş....

Tebrikler,hayırlı uğurlu olsun emeklilik,senin maaşın malulen red gelipte ikinci kez Ankaraya gidiş tarihinden itibaren bağlanacak.

arkadaşlar bikaç sorum var.....

Yüzde 53 lük raporumu nereden istemem gerekiyor?

SGK ya sordum biz versek bile başka işlemlerde kullanamazsın,bizdeki sadece emeklilik içindi dediler.

Aldığım hastanede kopyası varmıdır?

Veya sgk nın sağlık kurulunda yüzde 53 ü gösteren belge varmıdır?

İlaç katılım bedelinde muafiyet sağlanırmı?

Bu raporlar ne gibi indirimler muafiyetler sağlanabiliyor?örneğin:su parasında indirim v.s gibi....

Fazla ödemem gözüküyor bunu talep edebilirmiyim?

Üst Alt