Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

İzmir de bu sene bayram için yardım paralarını hangi gün verecek?

duabix

Üye
Konular
27
Reaksiyonlar
0
Merhabalar, arkadaşlar İzmir büyükşehir Belediyesi bu sene yardım paralarını hangi gün verecek? Bilginiz var mı?

Muhtemelen 21.07.2014 Pazartesi günü olur.

Peki bu bayram paraları her ilde veriliyor mu? Ayrıca nereden alınıyor bu paralar.... Biz ailede iki engelliyiz iki kişi de alabiliyor mu?

Bu sadece İzmir Büyükşehir Belediyesi ile ilgili, İzmir'de oturan engelliler için.
Üzerine hiç bir tapu/araba/emlak/işyeri vs olmayanlara veriyor.

bahsettiğiniz yardımlar izmir büyükşehir belediyesinin her bayram verdiği bayram harçlıkları mı? Yoksa başka bir yardım da var mı?

üzerimde kayıtlı hiç bir tapu/araba/emlak/işyeri vs yok izmirde yasıyorum % 42 engelli raporum var,ben alabiliyormuyum belediyeden herhangi bi yardım özel bi sirkette çalısıyorum.. ne yapmam lazım yararlanma hakkım var ise??ve nekadar bi ücret veriliyor nezamanlar veriliyor bilgisi olan varsa bizde yararlanalım...

Arkaslar izmirlilere müjde! Bu yil kurban bayram yardimi 200 TL dur. Vakifbanktan Şali gününden itibaren cekeblirsiniz

Hocam 150 liraydı 200 mü olmuş baya iyi. Sali günü yani yarın vermeleri de oldukça güzel bilgilendirdiğin için çok sağol.

Serhan İzmir bb bin sitesinden sorgulat

bana vermıyolar uzerıme hıç bır sey yok canları ıstemeyınce bıkılıf buluyolar.

Üst Alt