Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

İşitme cihazını defalarca düşürünce sıkıntı olur mu?

Konular
22
Reaksiyonlar
1
Ya ben geçmişte sık düşünüyordum az önce yine düşürdüm istemeden. Bir sıkıntı olur mu ki? Çalışıyorsa değiştirmeyen değil mi? Yer yer aşınmış çünkü.

cihazda sıkıntı olup olmaması düştüğü yere bağlı ıslak zemine düşürdüysen yağmurda düşürdüysen, yere düştüğünde üzerine bastıysan kontrol edilmesi gerekebilir. Ama yere düştü diye de cihaz hemen değiştirilmez. Kaç yıldır kullanıyorsunuz bilmiyorum ama aşınmalar her cihazda olur çok terlemekten, cihazı eğer kolonya ile ıslak mendil ile falan siliyorsan da olur.
sorularıolanbiri

kabındekı asınma cıhazın markasıyla ılgılı galıba:eek:
kullandıgım resound phonak phılıps hıc bozulmamıstı kabın boyası
ama otıcın chılının bozuldu boyası nedense
galıba her markanın yaptıgı kalıte aynı degıl

ama chılının boyası bozulup cırkınlessede benı yolda bırakmadan 8 yıl beraber olduk benı hıc yaya bırakmadı otıcon

Doğrudur hocam. İlk aldığımda daha iyiydi kalitesi cihazın ama eskisi kadar işime yaramıyor gibi şu an. Sesi az,kendim yükseltiyorum.Sizde öyle bir şey olmadı galiba. @,GRAHAM BELL
GRAHAM BELL

Üst Alt