Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

İnternet mayıs faturası çıktımı?

nacar

Aktif Üye
Konular
129
Reaksiyonlar
0
arkadaşlar mayıs ayı internet faturası çıktımı her ay ayın 12 de çıkıyordu bu ay 15 si oldu daha çıkmadı

ewet benimde gelmediii,,,

ya bir şey sormak istiyorum,, bilen varsa ve yardımcı olursa sevinirim,, ben ttnet 4gb kotalı internet kullanıyorumm,, ve kota sorgulamadaki toplam download i 4 yapmamak için uğraş verip duruyorumm,, ama bir tanıdığım toplam downloadı 96 gb yapio ve 26
+72 (ttnet kota aşım bedeli ile arkadaşın aştığı miktarı çarptım) ödemesi gerekirken arkadaş 36 ödemiş.. hayret ediyorum...

bu kotada aslen dikkat etmemiz gereken toplam download ı 4 gb yapmamak mı, yoksa günlük 8 saatı geçmemek mi???

benim aklım allak bullak yardımcı olursanız sewinirim...

alperencsm ben 1 yıldır kullanıyorum 4 gb geçmedim hep aynı geldi 4 gb geçmezsen fazla gelmez gelirse itiraz et
ben öyle yaptım 12. ayda 29.50 tl geldi benim kota 3.600 gb dı itiraz ettim 2 gün sonra cvp geldi bizde hata dediler 50 kuruş geri aldılar ben 29 tl ödedim sen kotanı takip et

Alperen kardeş bende senin dediğin gibi 4 gb lık ttnet kullanıyorum normalde aylık 30 ödüyoruz birde bu kota sınırını geçtikmi arttıkça artıyor ve ben geçen ay 6.gb download yaptım ve faturamıza 45 lira geldi..ondan önceki ay yine 6.30 gb yaptım bu eferde 35 geldi ve 24 saat açık internett evde 4 kişiyiz hiç pc boş durmaz sürekli açık ve netteyiz yani 8 saatlik bişi degil bu bu senin nekadar download yaptıgına baglı ve TURK TELEKOMUN SAGI SOLU BELLİ OLMUYO :S Vede benim bu ay yada öteki ay sözleşmem bitiyor bu telekomdan kurtulacam hatta butun netten kurtuluyorum devam ettirmeyi düşünmüyom:S Bu yazdıklarım senin sorunla ilğili degil ama bende merak ediyorum başka arkadaşlarımız biliyorlarsa yazssınlar...

başka bir internet sağlayıcısına mı geçmeyi düşünüyon mikail?

alperencsm ben 1 yıldır kullanıyorum 4 gb geçmedim hep aynı geldi 4 gb geçmezsen fazla gelmez gelirse itiraz et
ben öyle yaptım 12. ayda 29.50 tl geldi benim kota 3.600 gb dı itiraz ettim 2 gün sonra cvp geldi bizde hata dediler 50 kuruş geri aldılar ben 29 tl ödedim sen kotanı takip et

takip ediyorum zaten... teşekkür ederim... 50 kuruş için dilekçe verip uğraşman takdir e şayan valla...

arkadaşlar kota aşım ücretleri 3 ayda bir fatura edilir ben bir kere 6 gb oldu 75 fatura geldi sınırlıyı iptal ettim sınırsıza geçtim 49 du oda ötv den dolatı 45 e düştü komşuyuda ortak ettim kardeş kardeş ödüyoruz geçen ay 60 gb kota harcamışız içim rahat şimdi isteğimi izleyip istediğimi indiriyorum sizlere tavsiyem sınırsıza geçmeniz zaten hiçbirşey yapmazsan bile o 4 gb kendi kendine doluyor

bende düşünmüyor değilim valla,, 4 gb elini kaldırmada bitio :)
karın ağrısı bu valla :)

Sanmamm dosttum bırakmam gerek çünkü 24 saatimi zehir ediyo bu internet artık bişiye yaramam lazım :p

çok haklısın mikail,, adamı bağlıyo resmen,, kopuyon hayattan,, arkadaşlarım sitem ediyor artık,, yüzünü gormuoz,, çağrı-mesaj çekmion hayırdır diolarr.... ne bilsinler çağın vebasına yakalandığımı :)

arkadaşlar bugün internet faturası çıkmış
internetten baktım

Arkadaşlar şu aşagıdaki bilğilere bakarmısınız ya şimdi bana nekadar gelecek sizce 42 ytl yazıyor kota bilğilerime baktımda walla kovacak babam beni evden :S

1om240.jpg
arkadaşım sen uçmuştum kota da :D 42 tl normal

arkadaşım kusura bakma kızdın mı bana kızdıysan affet :(

hakkını helal et miko,, :)
internet şehidimizsin artık sen :(

Mikoooooo :D
peder seni nereye sürüyor :D

güle güle sana elveda,herkes kendi yoluna:D

Hiç boşuna yalvarmaaa....
Sınırlı neyine yetmiyor :D EVLAT :D

ortim mikoyu burdada bulduk:Dbavulunu hazırla mikooooooo:D

yok cnm senin gitme şerefin için alem yapıp para harcamaya değmez.en iyisi sen sessiz sedasız git:p:p

sen şu asabiyeti bi bırak ya...gittikçe kalp kırıyorsun...

tmmm miko.......artık yazmıycam..sen espiriyi kaldırıyorsun diye yazmıştım...yoksa ben senin cidden siteden gitmeni neden isteyimki.bunu sende biliyorsun...çok özür dilerim.bi dahada asla yazmam..

noldu yaw burda defne miko ,, olmuyor...

miko ma katılıyorum ama sınırlı walla yetmiyo...

arkadaşlar bilqisayarda virüs olmasıda Kota yemeye sebeb oluyor makınenın kendı kendıne birşeyler download ediyor gibi qözüküyor en güzel 45 tl verip sınırsıza qirip bu dertten kurtulmaktır. Bu ay sonu bende Limitsize qeçecem. 25.75 kotalı fiat sanırsam kotayı qeçince 35e hatta 40a kadar yolu bile oluyor en qüzel 45 ver 40ı 35i veren 45de verir diyorum ve limitsiz int. tafsiye ediyom.

Üst Alt