Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

İDO'dan ayrılan Şehir Hatları el altından engelli personel aldı

herkes kendi tanıdığını işe koyuyor bence bimere şikayet etmeli bunları

Ekim den beri böyle.Sizin bindiğiniz diğer vapurlar şehir hatları olarak ismi değişti karıştırmayın onlarda kartlarımız geçerli

Hiç dikkat etmedim.Kadıköy/eminönü genelde bindiğim ve kartımla geçtim.Bir daha bindiğimde dikkat ederim.Teşekkür ederim bilgi için.

YandaşGirişSınavı.. şaşırılaçak bişey değil normal karşılıyoruz bunları. 3-5 kişi el altından almışler bişey değil. 1 milyon 700 bin kişi yi sallamıyor bunlar

ya tamam benim işim var ama işi olmayan engelliler var.Peki o işe giren kişiler kendilerini nasıl uyanık zannediyorlae değilmi?

apocan14;
Şikayet etsen bile ilgileneceklerini mi sanıyorsun.

ceren.kozaner;
Eline sağlık arkadaşım çok güzel cevabı yapıştırmışsın.

ticet77;
Durmak yok satışa devam sırada İGDAŞ,İETT ve İSKİ var bunların dışında satacak bişey var mı bilmiyorum benim aklıma gelenler bunlar.

iskocyalim;
Üzülmemek gerek ama hakkıyla kazansa eyvallah torpille olursa o zaman engelli arkadaşlarımızın hakkı yenmiş olmuyor mu?

Ceren Senin bildiklerini ben unuttum. yazarkende üslubuna dikkat et herkes benim gibi uyarmayabilir kendine nasıl davranılmsını istiyorsan karşındakinede öyle davran. ben sana veye başkasına benden önce yazan arkadaşlara ahmetmisin mehmetmisin nesin falan filanmı yazdım. çok şey bildiğini iddaa ediyorsun ama Terbiye sıfır. evet ben ak partiliyim bir gerçek varki ak partili olduğum için beni işe alan olmadı şuan çalışmıyorum. evde bakım üçreti diye bir aylık var ondan faydalanmam gerekirken faydalanamıyorum. suçum heralde ak partili olmak Benden daha fonksiyonel olan arkadaşlarımla aynı hastaneden aldığımız raporda bana ağır engelli raporu vermeyen hasatane diğer arkdaşlarıma vermiş benim suçum ak partili olmak öylemi.

Vücüt fonksiyon kaybı %80 Tekerlekli sandalyeye bağımlı rapor süre sürekli ama ağır engelli değil.bana ağır engelli raporu heralde ak partili olduğum için vermediler. sizin ve bazı arkadaşların demesine bakarsak benim şuan o aylığı çok rahat almam lazım ama alamadım. ve ben bu konuyu ak partili belediye başkanınada söyledim ilçe başkanınada söyledim hatta bakanada söyledim geçtiğimiz yerel seçimde ama beni duyan olmadı heralde.;) Hala O aylığı alamıyorum beni işede almadı bu saydıklarım.

Ceren Artık yüzündeki çamuru yıkarsın. yat kalk duğa et ak partili bir belediyenin olduğu İlde Yaşıyorsun Yoksa o çamuru yıkayacak suda bulamazdın. Malum istanbulda onlardan önce su akmıyordu...

akrep_61,

Çok haklısın arkadaşım. Bütün söylediklerine katılıyorum. Sadece şu takım tutar gibi siyasi parti tutmamıza kızıyorum.
İnanın akp ve chp arasında çok bi fark yok.. Akp chp den biraz daha az konuşup iş yapıyor.
Yoksa sosyal devlet olma ilkesini inanın bu mecliste bu kanunlarla bu sistemle kimse bize sunmaz!

-Bu başlığı açan boş konuşuyor. varsayalım el altından veya üstünden işci alsın biz bilemeyiz ki o insanların niye işe alındığını!
-İşe aldıkları belki devletin kusuru ile sakat kaldı?
-Bu adamı sen ne hakla prosüdüre muhatap ediceksin. Yargılayarak fitne fesat yaparak belki çok büyük vebale giriyorsun!!!
-Eğer ki seninde bu şekilde bir önceliğin varsa tabikide sorgulama hakkına sahipsin!!! Başka şekilde böyle fitne yaparak insanların moralini bozamassın. Yaptığın çok ayıp...

Son olarak sınav gibi saçma bir uygulamaya bu ülkede karşıyım.
Her T.C.li eşittir ilkesine dayanarak! İnsanların okuması içinde sınavla üni.ye karşıyım. Memur olmak için sınav olmasınada karşıyım. Kura çekersin eşitliği sağlarsın!!!

saww,
yok kardeşim benim tuttuğum tek takım var oda ''TRABZONSPOR'' Ben hiç bir zaman ak partinin tertemiz sütgibi ak olduğunu iddaa edemem onunda içinde bozuk insanlar illaki vardır. yoktur diyen zaten yalander. sadece şuan itibariyle yalanın dolanın en az olabileceği parti olarak gördüğüm için ve yaptığı hizmetlerden ötürü ak partiliyim... Benim mağduriyetimim sorumlusuda Bana o raporu verip bakıma muhtaç değildir diyen heyettir. vücüt fonksiyon kaybı %80 Tekerlekli sandalyeye bağımlı rapor geçerliliği Sürekli Bakıma Muhtaç Değildir. Bakıma muhtaç kimidir Bilmiyorumki. söylediğim gibi benden daha fonksiyonel olan arkadaşlarım bakıma muhtaç raporunu aynı hastaneden almış. düzen bozuk anlayacan....

ben şehir hatlarında çalışıyorum ama özürlüyüm %73 engelliyim ama beni kadroya almadılar çook üzülüyorum nasıl bu akparti anlamıyorum bana yardım etsin akparti ve şehir hatlarında yardım istiyorum:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(

Üst Alt