Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

İçinden geçeni söyle...

Mai57

Aktif Üye
Konular
8
Reaksiyonlar
3
Biz hep böyle mi olucaz?
.....
Fazla yakın ama çok uzak.

Sanki bugün zaman geçmek bilmiyor...

Borsada içimizden geçtiler ama acımadı 😊

Senin evin yanar komşu perdem is oldu diye şikayet eder hayatta bazı insanlarda öyledir sözde öznedir işte sizindir yapanda sizsinizdir ama onlar pay çıkarır kendine bu dünyada yaşamak bazen kalbime çok ağır geliyor...

Kaktüs işte nolucak , bildiğin kaktüs 🙄😂

İçimden geçen sadece tek duam her gün her saat her dakika masumların mazlumların bir an evvel kurtulması🤲🤲🇵🇸

Umarım tahmin ettiğim şey değildir yoksa büyük olay çıkarırım 🤔

Yolunu beklerken daha dün gece
Kaçıyorum buğün senden gizlice
Kalbime baktımda iyice
Anladım sende herkes gibisin

Böyle bitsin istemezdim ama son olanlarıda yaşatıklarınıda afedemedim sana inanmak istedim seninle olmak istedim ama içimi kemirdi bu kuşku sen umursamadıkça büyüdü içimde sen hep beni engeleyip engeleyip açıyodun ben sana adım atıkça kaçıyodun hep tehdit ediyodun ya giderim diye al işte isrediğin oldu gittim senden sen beni sevdin mi gerçekten bilmiyorum ama ben o ilk tanıdığım zamanlardaki adamı gerçekten çok sevdim

bazen yarım bırakılmalı herşey başlamadan inciltmeden.

yine akşam oldu..

Minicik bir ayrıntı var ama çok huzursuz ediyor 🙄

o benim en küçük bi yanlışımı günlerce yüzüme vurup beni üzerken, ben onun beni öldürüşüne binlerce kez sustum, bu çok acıydı.

hadi bir tane daha söyleyeyim
herkesin yanına gitmek istediği birileri vardır. gecenin üçü, sabahın körü, hatta cehennemin dibi bile olsa.

Akıl sağlığını koruman için uzak durman lazım...bir insan hep aynı yerde bir şeyler arıyor ve bulamıyorsa sorun kendisindedir...bırak at közlükleri ile at çiftliğine gitsin.

Bizler insanlığımızdan neyimizi kaybettik
Bugünlerde insanlığımızı sorgulamamız lazım

Sesimi duyan var mı? Ne kadar acı😔

herşey bianda anlamsız gelecek, derlerdide inanmazdım.

Allahım sen şu pusucuları bildiğin gibi yap 🤨😒😁

bildiğin gibi yap diyo ama Allahın bildiği ne ki belki güzel bir şeydir Allahın bildiği .))

Hepsini biliyor, hepsini. Hepsine de bir iyilik saklıyor.

Üst Alt