Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Hava Kuvvetleri Komutanlığı'na atanan / görev yapanlar deneyimlerini paylaşabilir mi?

gizemlii1

Yeni Üye
Konular
2
Reaksiyonlar
17
Selamlar,

2024 EKPSS tercihleriyle beraber hava kuvvetlerine atandım.
Hali hazırda Bilgisayar Mühendisliği 4.Sınıf öğrencisiyim.
Hava Kuvvetlerinde çalışan sivil memurlar tecrübelerini bu başlık altında aktarabilirler mi ?

şimdiden teşekkürler

Selam bende hava kuvvetleri komutanlığı Diyarbakır’a atandım. Hayırlı olsun. Kurumda hala bir ses yok bakalım ne zaman dönüş yapacaklar…

Askerlerde şöyle bir kanaat vardır.
En odun adamlar karacıdırlar, (yanlış anlamayın benim oğlum da karacı-o da tasdik eder bu kanaati, büyük dedem de karacı idi mesela)
Yontulmuşları havacılardır. (Merhum peder ve merhum dedem de de havacı idi, eniştem de ha keza)
En kibar olanlar ise denizcilerdir. (Halamın oğlu da denizci idi)
Hayırlı olsun.
Askeriye iyidir, kıymetini bilin. Kazasız belasız görevler dilerim hepinize.
Selametle.

selamlar , nickim gizemli erkeğim :D evet , tebligat evime ulaştı. aklı dengesi yerindedir raporu almamı istediler

Atanan arkadaşlar için hayırlı olsun.
Tsk atanan arkadaşlar göreve başlamak için engelinizin ruhsal ve duygusal olmaması gerekiyor (gerçi bu tercih formunun özel şartlar kısımında yazıyordu) belki görülmemiştir.
Bunu bilerek tercih yapmışsınızdır umarım.

Üst Alt