Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Hangi internet paketini kullanıyorsunuz ve ne kadar ödüyorsunuz?

CrystaL

Üye
Konular
54
Reaksiyonlar
0
Merhaba Arkadaşlar,

Hangi İnternet Paketini kullanıyorsunuz? aylık ne kadar ödüyorsunuz?

Ev interneti aylık 200 tl. sabit hat 100 tl.
Cep telefonu turkcell 5 gb internet + konuşma vb 175 tl.

Poyraznet 75 mbps 170 lira. Türktelekom 8 gb 1000 dk 120 lira.

Modafon 8 GB 1000 dakika 250 SMS akıllı durma özeliği 176tl

Turknet 105 lira olan ev internetini 300 TL yapınca, Millencoma geçtim. VDSL Ev internetini %25 engelli indirimi ile birlikte aylık 130 TL ödüyorum. Hız 35 mbps 4 kişilik bir aile olarak bana yetiyor. Ayrıca Vadafondan da cep telefonu için 16 GB internet, 1000 dakika konuşma 250 adet SMS mobil hizmetini engelli indirimsiz 12 ay taahhütlü 107 TL. ödüyorum.

Ev internet kullanmıyorum.
Turktelekom mobile prime 1000 dk 250 sms 25 + 5 gb toplam 30 gb mobile internet 86 TL. Normal tarife 145 tl engelli indirim %25 hakkımı kullanıyorum.

Mobil internetim turkcell, 15gb, her yöne 1000dk, aile içi sınırsız dakika, 250SMS/MMS, 154.1tl engelli indirimi ile birlikte

mobil Turkcell 30 GB Normal + 20 GB sosyal medya : 260

Fiber Turkcell 100 Mbps sınırsız şu an 156 ama bu ayın 9 u bitiyor taahhüt 340 6 ay diğer 6 ay 360 olacak...

Ev internetini daha yeni kapattım. Telefonda Vodafone Red 25 GB Sınırısz Sosyal Paketi Sabit hat ve vodafofnlular ile sınırsız konuşma, 2000 dk her yöne, kotadan düşmeyen sosyal medya paketini kullanıyorum. 126,80 tl ödüyorum.

Alman

Aynı tarifeye 186tl vergiler dahil ödüyorum. Mobil İnternet hızı çok kötü ve ev internetini kapatmadım. Yılbaşından sonra tüm operatörler 5G ile Fiber internete geçecek.

Reborn
Bende kötü değil. Bilgisayarda kullanınca telefonu modem gibi kullanıp internete öyle giriyorum. Ev internetinde dizi indirirken saniyede 900/kb hızda indirirken 10 15 dk sürerken bu nette 11/12 mb larda sürdü ve 2 dk olmadan indirdim diziyi. Hatta dünde bayern - gs maçını izledim hiç sıkıntı yaşamadım.

5G fiber internet ihtiyacı duymuyorum. Vodafone zaten doğru dürüst çekmez. Çalıştığım şirkette %60 indirimli anlaşması ve hesaplı olduğu için kullanıyorum. 2 senelik taahüttün 1 senesi geçti. Yazdığım tutar vergiler dahil bu arada.

Arkadaşlar çok faydası olmasa da lütfen fiyatlara itiraz ediniz. Bu nasıl indirim anlaşılır gibi değil. %150 zam yapılıyor. Ayrıca yapılan indirimler %25 vurgusu yapılarak geçiştiriliyor. Detay yok Hangi pakete ne kadar? ne kadar geçerli? hiçbir veri detay yok burada %25 indirim hakkı sağlıyoruz yansıtılıyor BTK' da %25 görüyor detayında 6 ayda bir güncelleme yaptığı vs. bilgisi yok...
Kararları ve fonksiyonları Çok işe yaramazsa da başka seçenek olmadığı için E-Devlet üzerinden BTK “ Tüketici Şikayet Bildirim Sistemi” İnternet veya diğer operatör itirazlarını yapınız.

Vodafone şikayet oluştura oluştura hat iptaline kadar ilerledim sonra 95 TL' ye 1 yıl 3000 dakika ve 22 GB internet paketi tanımladı. bunlar bu kadar küçük. siz düşünün artık.

bende süperonline kullanıyordum mayıs ayı itibari ile taahhüdüm bitiyormuş 152 tl ödüyordum fiyatlarda artış değil resmen saçmalamışlar 360 gibi bişiler söyledi bende kapatmayı düşünüyorum hangi firma uygun ise ona geçeyim bana da bu konuda yardımcı olursanız sevinirim saygılar kaç sene sonra yeniden mesaj yazdım selamlar değerli grup üyeleri

@zazaca,
Dostum Türk telekom kampanyalarını takip et 100 Mbps hız da indirim var diye duydum..

Vodafone engelli indirimli 100mbps fiber. Modemle beraber aylık 280.

benimde rapor yeni çıktı tahaüt bitimine 3 ay kaldı raporu göstererek yeni tarifeye geçecem en hesaplı mobil vodofone mu

Telefon: Turkcell 15 GB - 180 TL

Ev: Kablonet Fiber 100 mbps - 140 TL

Ama taahhütler bitmek üzere, yeni fiyatlar epey zamlı olur.

milleni.com fiberde en uygun fiyat galiba şuan
birde türksatta altyapı fiber yok dsl var 50mbgp bunun hızı yeterlimidir acaba

@zazaca,

mcom pişmanlıktır müşteri hizmetleri berbat teknik yardım berbat. milletin vebaline girmeyin

@tsunami_,

ne vebali anlamadım ben geçeyimmi diye soruyorum kimseyue bişey demedim siz neyin vebalini yüklediniz hayırdır ben hangisine geçeyim diye kullanıcılara fiyat bilgisi sorayım dedim milleni com diye bişey yazmışlar onun fiyatları uygun ona geçeyimmi diye sordum ben diğerlerine göre bu firma uygun ama kullanıcı açısından nasıldır bilmiyorum

Telekom ne kadar olmuştur acaba ?

İlk altı ay modan dahil 320 TL dedi sonraki Altay 490 dedi

Üst Alt