Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Hangi devlet hastanesine gitsen aynı sorun: Uzun kuyruklar, ilgisiz personel...

Sağlık Bakanlığı, Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı birimlerinde iş ve işlemlerini yapacak yaşlı, hamile, özürlü insanların işlemlerinde hassasiyet gösterileceği gibi, öncelik tanınması yönünde genelge, genel yazı, talimat vs. var. Var ama, sadece var.

arkadaslar herkez rüsvet vermekten yada tanıdık bi doktor olmadıkça isleriniz yürümez deniyor ama ben elimdeki basbakanlık kartını kime gösterdiysem hiç sıra beklemeden tüm islerimi yaptırıyorum ben sesimi fazla cıkarıyorum ve ne yapılması gerektigini çok iyi biliyorum ve suana kadar hiç bi hastanede zorlukla karsılasmadım ufak tefek pürüzler cıksada bas hekime cıkarak sorunu kökten hallettim bu arada ne bi yakınım doktor nede 1 tl rüsvet vermedim bence sizde sesinizi cıkarın ve hakkınızı arayın

jon83

arkadaşlar benim bulundugum şehirdeki devlet hastanesi bir kart çıkardı özürlü 65 yaş ve üstü gazi ve şehit savcı hakim bu karla muyanede sıra beklemek yok göster kartı gir bence devlet hastenelerine gititiginizde duvarlada hastane politikalarını gösteren belgeleri inceleyin derim ben çıkardım 1 dakka kuyruk beklemem gösteririm kartı olurum muyane

türkiye de bazı şeyler yeni yeni oturuyor bizimde canımıza okunuyor ama hasta hakları bir çok yerde devreye giriyor .sürekli gittiğin hastanede görevliler seni tanıyor yardımcı olmaya çalışıyor ama ilk defa gittiğin hastanede ne nerde bilmiyorsun bilgi de verilmiyor .nolursa olsun hasta haklarına gidin onlara boyun eğmeyin yoksa tepemize çıkacaklar sağlık alanında hastanelerde bari adam gibi yapsınlar görevlerini her hastaneye gittiğimizde sinirden küplere biniyorum sürekli yanlış uygulamalar annem dr hatası ihmali yüzünden su anda %91 özürlü olduğu için artık daha duyarlıyız geç oldu ama bi de şu var
Kimisi de kendi arasında konuşup kendi kendine şikayet ediyor ama hasta haklarına gitmeyi düşünmüyor bir kişinin şikayeti de o günlük geçiştiriliyor halbuki herkes şikayetini dile getirse bi düzene girer herşey bizlerde rahat ederiz onlar yüzünden biz de mağduruz ......

Arkadaslar ben Haseki hastanesine gidiyorum surekli orada gorevlilere anlattigim zaman oncelik veriyorlar daha onemlisi ENGELLI VE KAMU GOREVLILERI icin duzenlenen YASA nin ornegini taplo seklinde yazmislar.. Tebrik ediyorum bu bakimdan Haseki Devlet Hastanesini.

Ankara Atatürk Hastanesini bu konuda kutlarım..Çok ilgililer engellilere karşı.. Her yerde yazı var engellilere öncelik tanınır diye.. Personelde aynı şekilde ilgili.. Yıllarca Numune Hastanesine boşuna gitmişim.. Artık rapor işlerimi Atatürk hastanesinde yaptırıyorum.. Numunede 1 hafta da yaptırdıgım işleri,Atatürk hastanesinde aynı gün öğleden sonra bitirdim..

Üst Alt