Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Gerçek haber....

7185enfal20ce.jpg

ayet3.jpg

saw
ne yapsın devlet? yine sana sağlık, eğiim,yol hizmet olarak geri dönmüş.. hala aynı yerdesin... sen yardım yapma.. bırak devlet ne hali varsa görsün.zaten isteyen Allah rızası için veriyor..

ah hüseyin ah ki ne ah...
Arkadaş bırak onları savunmayı! Sen kendi hesabını verebilcenmi ki suçlu olduğu apaçık aşikar olanları savunuyorsun:(

Senin namına gitsem alacaklarını toplasam sonrada bunlarla inşaat yaptım desem senin hoşuna gidermi?
Anlaman baya kıt arkadaş. Adamın bacağı gitmiş. Kolu gitmiş. Üç bebeğini karısını kaybetmiş.
Ve sen hiç bir yardım yapmamış bide adamın üstünden duygu sömürüsü yapıp vergi icat etmişsin.
Ve kalkmış bu paralar sana döndüya diyorsun! Bana bişey dönmedi sana döndüyse bilemem!

PES... Vallahi bi lirasının vebalini kabul etmem.

45 milyar nerden buluyorsa bulsun onu koysun deprem kasasına.

Bir havuza sıçan düşse oranın suyu mundar olur.
Bir havuza bir lira faiz girse o kasa böle rezillik sefalet çeker.
Böyle ordan çal buraya ver. Burdan çal başka yere aktarlarla...
Sonu felakettir. ecevit aynı teraneyi yedi küt 2 ay sonra büyük deprem daha oldu!
Sen 500 milyar halktan para toplasan 1 trilyonluk felaket olur.
Hiç haksız para toplamasan 1 kuruşluk ülkende huzursuzluk, afet, terör olmaz!

Suçluyu başka yerde arama:confused:

değişmeyen haberde yaratanımız der ki:

keyf :[FONT=Geneva]23- Hiçbir şey hakkında: "Ben bunu yarın mutlaka yapacağım" deme.
[/FONT]
[FONT=Geneva]
keyf:24- Ancak: "Allah dilerse" (inşaAllah yapacağım de). Unuttuğun zaman Rabbini zikret ve de ki: "Umulur ki, Rabbim beni bundan daha yakın bir başarıya yöneltip-iletir."

çünkü bir çok insan yarını göremedi...
[/FONT]

[FONT=Comic Sans MS]
images

"Rabbini alçak gönüllülükle, korku ve duyarlılık içinde sesini yükseltmeden, sabah akşam an ve sakın umursamaz kimselerden olma..."
(Araf. 7/205)

umursamayan; umursanmaz..geniş zamanlarında onu unutma ki o da seni zor zamanlarda unutmasın.
[/FONT]

gerçek ,değişmeyen haber kaynağı der ki:

Cehenneme her topluluk atıldığında Zebaniler onlara:

Size bir uyarıcı gelmemiş miydi? diye soracaklardır.(Mülk-8)

[FONT=Arial][SIZE=3]Ey inanan (mü'min)ler!
Zannın bir çoğundan kaçının.
Çünkü bazı zan (vardır ki) günahtır... " buyurulmuştur (el-Hucurât, 49/12).

kimse hakkında şabloncu olarak yaklaşmayın zanla hreket etmeyin diye buyuruyor yaratıcımız..
[/SIZE][/FONT]

Mü ’min erkekler ve mü’min kadınlar birbirlerinin dostlarıdır. İyiliği emreder, kötülükten alıkoyarlar.

Namazı dosdoğru kılar, zekâtı verirler.
Allah’a ve Resûlüne itaat ederler.
İşte bunlara Allah merhamet edecektir.
Şüphesiz Allah mutlak güç sahibidir, hüküm ve hikmet sahibidir.

(tövbe suresi ayet71)

inanan kadınlar ve erkekler Allah sevgisinde buluştuklarından Allah da onları sever.
kimi ki Allah sever ona ölüm yoktur..​

Üst Alt