Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Eylül ayı bakım aylığı alan iller ve tutarları..?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
kütahyada bakım aylığı bugün itibariyle 544 tl yatmıştır alan arkadaşlarımızın paralarını allah güle güle harcatmak nasip etsin almayan arkadaşlarda üzülmeyin başbakanın emri bu uymak zorunda herkese hayırlı ramazlar ve bayramlar:D

08.09.2010 tarihli ziraat bankası internet hesabından kontrolümde para yatmıştır....KOCAELİ

karabük 540 tl yattı iyi bayramlar herkese:)

Arkadaşlar samsundan alan yokmu halen neredeyse bütün iller yattı

geçmiş olsun daha bu saaten sonra hiç biyer yatmaz
ist büyük şehir sözde

samsun evde bakım parası yatmıştır.
544tl ALLah milletimize devletimize ve de başbakanımıza zeval vermesin cümlesinden Allah rağzı olsun.

Ş.urfa dan haberi olan var mı arkadaşlar......

istanbul yatmamış şimdi baktım, artık başbakan kimi kovuyosa kovsun. bence........... insanları umutlandırmasınlar böyle çok ayıp ve günah

kütahya yatmış 544 tl .tüm islam aleminin ramazan bayramı kutlu olsun

urfa Bırz once bktım hla ytmmış..

Hayret ya genel müdürlükten emir geliyor. Paraları yatırın diye , kimsenin tınladığı yokkk
istanbul içinn.....

ramboo;
aynen öyle
ne kadar rahat bunlar anlamadım toplantı yapılmış bakana bayramdan önce ödensın bu paralar denıyor bakan kavaf açıklama yaptı evet ödeyecez ve resmı sıtede para transferı onaylandı dıye açıklama yapılıyor.ama masabaşındakı bırkaç memur bunu hesaplara yatırmıyor.bence bu schekin keyfı uygulaması,toplu bıktık artık.resmen suç işledıler burada.2022 maaşı gıbı her yerde aynı gun yatması gerek. artık bu çarşamba pazarı gıbı maaş ödemelerı sıkıntılı. yok burası yatmış orası yatmamış.bız bunları haketmıyoruz arkadaşlaar.bu olay aslında mahkemelık bır olaydır çok eksıklıkler var ama neyse.......:( istanbul yatmamış: DAHA ÇOK YAZARIZ BÖYLEEE.......

urfa yatmadı hala shçek aradım ayın sonunda yatar dedi ben dedim resmi sitede ödeme yazısı var adam diyorki haberim yok

Evde bakım paralarını belirli bir gün yatırmaları çokmu zor şey?

istanbul hala yatmadı. Neyi bekliyolar anlamıyorum her yer yattı ist kaldı. cokmu zor hesaba para yatırmak madem zor diğer illeri nasıl yatırdılar sanki kendi paraları, ayın 2 sinde dağıtılmış bu gün olmuş 13..........
Yazıklar olsun başka bişey denmez sözde millete bayram ihtiyaclarını karsılasın lar diye dağıtılmmıştı duysun görsün başbakan oyları alırken iyiydi demi insanları kandırıyolar işte başka bişey değil.

bende bugun bankaya gıttım ılk basta evet yattı dendı ve benım hesapta para olmayınca acaba kestılermı dıye dusundum demekkı kımsenın yatmamıs ıcım rahatladı sımdı gercı yarın arıyacagım soracagım bakalım ne oldu :confused:

bu arada ıst ıcın konustum arkadaslar;)

harıka bır haber bu be teşekürler arkadaşlar.......:eek::eek::eek::eek::eek:

arkadaşlar şaka yapıyorsunuz herhalde öyle bir uygulama olsaydı bizlerde alırdık istanbulda tık yok yada il ayırımımı yaptılar*?

slm aralık ayından itibaren yaptığım evraklar doğrultusunda 2022 maaşı almayada hak kazandım kaç gündür yıllar öncesi babam bana bisiklet almış gibi duyguyu ve sevinci yaşıyom tek üzüntüm oğlumun evde bakım aylığı sanırım artık normala dönüşecek gerçi dilekçe ve diğer tüm herşeye dvm etcem ama belli bişe diyemiyom ama öyle bişe olursa aralık ayından itibaren tekrar sizle beraberim.....

bu arada bugunkü yazmamın diğer nedeni ise yatırılmayan tüm diğer illerde alan arkadaşlara seslenimek içindi internetten devlet bakanı selma aliye kavaf-ın resmi sitesine girip iletişimine girip durumu ve durumunuzu anlatın geçen sene sanırım 3-4 seferinde bunun için çok e-posta atmak zorunda daha doğrusu yani mecburuyetinde kaldım ve önemlikle ayrıca ayın 5-i nde alma konusun bir parçası da bu site olmuştu neyse herkese iyi sabahlar geçmiş ramazan bayramınız kutlu olsun yüce ALLAH-a emanetsiniz...

arkadaşlar istanbul yattı ali bey ile bizzat konuştum hesaplarınızı kontrol edin dedi paralar yatmış müjde

telefonla bankmatiğinizi kontrol edin benimki yatmış az önce baktım

arkadaşlar sizde aldınızmı?Merak ettim istanbul buğün uyumayın....

Gaziantep shçek il müdürlüğünü yeni aradım. bakım aylıkları yatmış dediler. birazdan öğreniriz.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt