Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Evlilik... Dert mi acaba?

seven insanların hayatlarını birleştirip birlikte yaşamaları kadar bişey var mı?:eek:

evlilik beyinde bitiyor aslında evlilik olmazlar olmazların tek seyi sadakatdır sadakat olmazsa evlilikte engelli olsan engelsizde olsan o yürümez ve engelliler engelsiz insan evlenirmi evet evlenebilir ama bir müddet sonra o sadakat kalmazsa vay halinize diyorum o zaman işte keşke evlenmezsedim deysiniz bende söylemesi şekerler

Merhaba arkadaşım...Öncelikle geçmiş olsun..

Şahsen babana katılıyorum..Hangi kız (Engelli yada engelsiz farketmez) istemeye gelindiğinde işi gücü evi barkı sormuyo ki ? 2sağlıklı insanın evlenmesinde bile önce iş güç soruluyor.Erkek her daim önce işini gücünü sonra yapabiliyorsa elinden geldiğince evini barkını halletmeli ki daha sonra evliliğe adım atabilsin.Ne yani evlendikten sonra babanın evine mi getirecektin kızı? Peki yemeniz içmeniz yada karının ihtiyaçları babanın verdiği harçlıklarla mı giderilecekti?
Ben babana karşı bu tepkilerini tuhaf buldum kanımca..

Tabi ki evlilik güzel bir şey karşılıklı saygı sevgi hoşgörü güven olduktan sonra gayet de güzel yapılabilir diye düşünüyorum ama evlenmedim henüz bilmiyorum :) göreceğim zamanı geldiğinde..

Evliliğinin illa da hemen olmasını istiyosan Tv kanallarındaki programlara çık:) Esra Erol birçok engellileri evlendirdi.Yada diğer arkadaşların da söyediği gibi netten üye ol biyerlere.Çıkar biri karşına sanırım..Allah mutluluk versin ne diyelim...

Bir de "Sen yakışıklı mısın ya" diyen arkadaş ! Bu ne küstahça bir üsluptur.. Eee ne yani sen çok mu yakışıklısın ? Gerçi bu soru sorulmuş ama sen öyle bir iddianın olmadığını söylemişsin ozaman sanane arkadaşım herkesin güzelliği bakan göze göre değişir onun gözünden güzel olan senin gözünden güzel olmak zorunda değil.. Mecnunun Leyla için "Sen onu bir de benim gözümle gör!" dediğini hiç mi duymadın?

evlilik delikanlı adamı bozar haciii

ya işte tam da dediğin gbi bu işler....gel de görmek istemeyenlere göster.arkaşım sana da çok geçmiş olsun...plumeria bence de haklı.eğer bişeyi gerçekten istiyorsan uygulamaya git.yani netten başvur ya da programlara çık.kısmet bu işler.olur inş.. :)

Üst Alt