Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

[Engelliler.Biz Organizasyonu] 3 Eylül Pazar: Reha 2006 etkinlikleri vesilesiyle buluşalım

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Çok güzel ve hızlı bir gün daha yaşadık. Herşey güzeldi ama ben yine herzamnki gibi himsyele oturup sohbet edemedim. O kadar çok kişi vardı ki, hepsiyle 3-5 dakkalık karambol muhabbetler edebildim. Bu sorunu nasıl aşıcam bilemiyorum :)
Gelen tüm arkadaşlara teşekkür ederim.

Güzel ve Eğlenceli bir gündü :p

Sevgilerimle
:p :p :p

süperdi yaaa
harika idii

en güzel en candan dostlar orada idi arkadaşlar hepinizi seviyorum esrarlı ve karanlıllar prensi gardaşlarıma o kadar çok teşekkür ediyorumki allah razı olsun gardaşlarım

ÇOK GÜZELDİ ARKADAŞLARI GÖRDÜM ÇOK MUTLU OLDUM.RESİMLERİ BEKLERİZ.

Sahiden güzel bir gündü. :D :D Her nekadar geç gelmiş olsamda yinede 3-5 arkadaşı görme fırsatım oldu..Wattabe'de uzun uzun görüşüceğiz inşallah

GÜZEL BİR GÜNDÜ ARKADAŞLARLA TANIŞMA FIRSATI BULDUM SİTENİN PATRONU İLE BÜLENT BEYLE TANIŞTIM ÇOK SEMPATİK VE YAKIŞIKLI BULDUM DİĞER TÜM ARKADAŞLARDA ÇOK İYİLERDİ GÜZEL BİR GÜN OLDU

BÜLENT BEY NEDEN YOKLAMA YAPMADIN LİSTEDEN KİMLER EKSİK FENADA OLMAZDI GÜZEL BİR ESPİRİ OLURDU NEDERSİN :lol: :lol: :lol:

ABALI

bende oradaydım ama bi çok kişiyle tanımadığım için tanışamadım (!)
bi yaka kartı felan olsaydı fena olmazdı.
ekstra masrafa gerek yok. herkes evinde 4x8 cm lik beyaz bi kartona siyah kalın kalemle engelliler.biz + kullanıcı adını yazıp görünür bir yere (göğsüne,arabasının kenarına,yakasına vs. ) iliştirse olurdu.

bayke' Alıntı:
bende oradaydım ama bi çok kişiyle tanımadığım için tanışamadım (!)
bi yaka kartı felan olsaydı fena olmazdı.
ekstra masrafa gerek yok. herkes evinde 4x8 cm lik beyaz bi kartona siyah kalın kalemle engelliler.biz + kullanıcı adını yazıp görünür bir yere (göğsüne,arabasının kenarına,yakasına vs. ) iliştirse olurdu.

Ben organizasyona katılamadım ama not olarak eklemek isterim ki, bu söylediğiniz yaka kartı olayı Wattabe organizasyonunda yapılmıştı. Birbirine merhaba demeye çekinen insanlar yaka kartları sayesinde kolayca iletişim kurdular.

Merhaba arkadaşlar...
Askeri Müze ve Kültür Sitesine ilgileri ve yakınlıkları içinde Engelliler ve biz ailesi olarak Teşekkürler diliyoruz
Benim içinde çok güzel bir gündü sizlerle olmak muhteşemdi en kısa sürede yine umarım beraber oluruz.
O günü hangi kişilerle iletişim kuracagımı şaşırdım.. :roll:
Ve bende katılıyorum ki yaka kartları gerçi bizler artık daha fazla isimleri tanımış oldugumuz ancak aramıza katılan yeni arkadaşlarımız tanımakta zorlandık diyecegim ama samimiyet oldugu içinde üstesinden geldik.
Reha yapılan etkinliklerle güzeldi ilgi alaka samimiyet standları tek tek kaç sefer dolaştım hatırlamıyorum.Anket düzenlemişlerdi sevgili gülcanla açıklamalı bir şekilde doldurduk.
Servislerde çok güzeldi limitsiz içecek ve kuru pasta...

Engelliler biz adına Tşk ederiz..

YA ŞİRİNCİK ,,,PAMUK PRENSES OLMUŞSUN. :lol: YAKIŞIR SANA .CÜCELERİN BİRİNİ REAL YAP ÇOK GÜZEL OLUR YA. :lol: :lol:
BENİM SINAVIM VARDI OYÜZDEN FUARA YETİŞEMEDİM :cry: AMA GÜLCANIM I PAMUK PRENSESİMİ .ELİGFİMİ REAL GÜLCANIN DEDİĞİ GİBİ ACEMİ ÇAPKINI,,,, :lol: GÖRDÜM.KARANLIKLAR PRENSİYLEDE TANIŞTIĞIMA SEVİNDİM.ESRARLI GENCİ ZATEN TANIYORDUM.AMA BEN GELDİM SİZ KALKTINIZ.ONA ÜZÜLDÜM.AMA ÖZLEMİŞDİM SİZLERİ YA GÖRDÜĞÜME ÇOK SEVİNDİM. :wink: İNŞALLAH EN KISA ZAMANDA TEKRAR GÖRÜŞÜRÜZ....BELKİ NE DERSİNİZ ...GÜZEL OLMAZMI?
PAMUK PRENSES KARDEŞİNİDE AL YİNE UNUTMAAAAA.......... :lol: :wink:
EN KISA ZAMANDA GÖRÜŞMEK ÜZERE .....SİZLERİ SEVİYORUM.CANIM ARKADAŞLARIM.

Çok güzel bir gündü biçok arkadaşla tanışma fırsatı bulabildik.

Of yaaa :( geçen sene vardım bu etkinlikte.
bu sene sınavlar yüzünden aranıza katılamadım
içim gitti valla :(

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt