Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

[Engelliler.Biz Organizasyonu] 13-15 Mayıs: İzmir'e gezi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Kendini savunmak zorunda kalmana üzüldüm Oya'cığım;

Ben kendi adıma, özveriyle çalışıp çabaladığın bu organizasyon için teşekkür ederim.

Hep birlikte olduktan sonra, herşey benim için vız gelir tırıs gider... :p

oyacıgım ayaklarına yuregine saglık:)ben bu gezinin çok guzel olacagına yurekten inanıyorum.gelmek için de can atıyorum.vakit geçmiyor ki ya...
yalnız şunu demek istiyorum sadece ben butun bunların ustune.. biz kendi içimizde bile bir guven tahsis edemediysek vay halimize...bu bir gezi... ama yaptıgın açıklamalardan anlıyorum ki farklı onyargılar oluşmuş.bunu ise bizlere yakıştıramıyorum.aklıma bir hikaye geldi..
padişah vezirlerini toplamış..ve demir bir kapıyı gostermiş.bu demir kapının açılmasının imkansız oldugunu anlatmış vezirlerine... sonra demiş ki:
- bu kapı sizce nasıl açılır?
vezirler başlamış yorum yapmaya.. bu kapı şoyle şoyle yaprsak açılır filan falan yorumluyolar hep... sonra vezirin biri gitmiş şoyle kapıya bakmış. elleriyle incelemiş.şoyle kapıyı yoklamış.. sonra itekleme çalışmış.. bakmış olmuyor.iyice zorlamış kapıyı.. sonra kapı açılmış:)
meger kapı aslında zaten açıkmış:) padişah ise bu veziri başvezir yapmış.ve ordaki vezirlere demiş ki.. kapı orda duruyorken ancak duşunmeyle ugraştınız. deneme cesaretinde bulunamadınız demiş...
başka yoruma gerek yok sanırım.gezi programı burda.. gidenler ortada... hep birlikte çoğu yerde de birlikte olduk.. ne diyeyim ki başka...

Tebrik ediyorum oya hn. çok güzel bir organizasyon.
Çok enerji ve zaman harcamışsınız. Ortada suç falan yok. Sadece yılların verdiği tedirginlik yaşadı bazı arkadaşlar o kadar.

Hem olsa ne olur birileri bizleri yıllarca sömürdü itiraz etmedik. Şimdi neden
çekiniyoruz ki.

Gezi yeri organizasyon konaklama program hepsi hepsi çok güzel.

Tekrar düşünün ve bu geziye mutlaka katılın. Sonra pişman olacaksınız.

Restaurant' adı bile yetiyor " parmak yalatan restaurant" ne kadar güzel
bir isim koıymuşlar. Mutlaka haketmiştir.

Sevgili yeditepe
anlatmış olduğun hikaye gerçekten herşeyi ortaya koyuyor. Denemek gerekiyor uzaktan düşünceyle yapılmaz herşey. Ferit abiye de hak veriyorum. Yıllardır başkalarının direktiflerine göre yaşamışız, kendi düşüncemizle birşeye karar verip onu yapmayı beceremiyoruz.

Bir yıksak bizi engelleyen etrafımızdaki duvarları
Bir silkinsek üzerimizdeki rehavetten
.....
ne diyeyim ki arkadaşlar, üzülüyorum böyle şeylere

Oya herşey için sana minnettarız
yüreğine, gönlüne sağlık

Katılamayacağım için pişman olacağımı biliyorum. Ama ne yazıkki olmadı,gelemiyorum.Benim ismimi silebilirsiniz.
Herkese iyi eğlenceler

geziye bende geliyom

bende geliyom..2kişi para ödedik.annemle ben geliyom

arkadaşlar buy geziye katılmaktan büyük mutluluk duyacağım:)

:mrgreen: Ne güzel beni otomatik olarak listeye geçirmişler.Az önce ismimi görünce şaşırdım. :)) Bende tam izmir e geliyorum diye yazıcaktım.Beni yormadan listeye yazmışlar saolsunlar. Görüşebilmek dileğiyle herkese sevgiler. :mrgreen:

yaşasın inş bu cumartesi izmir deyiz:)))) gelince gelmeyenleri çatlacam kesin, biline:))

isterseniz gelmeyin:))) dedim ya gelmeyeni çatlatacam.ya vakit çabuk geçse de gitsek bii.. tum dostlar yine bi araya gelsek:)

Poğaça ve kek mi? Yiyeceğimizide yanımızda mı getiriceğiz? Benim böyle birşeyden haberim yok!! :roll:
:mrgreen:

Arkadaşlar hepinize şimdiden iyi eğlenceler. :D
Gelemiyorum ne yazikki. isterdim gelmeyi yeni arkadaşlarla tanışmayı ama.... Neyse ierde artık :(

bye,,,

13-15 mayıs izmir gezisi

[size=6]Arkadaşlar İzmir ulaşımız aşağıdaki gibi olcaktır.

Avrupa Yakasında oturan arkadaşlar için:

13 Mayıs 2005 Saat 21.30 da Esenler otobüs garından hareket edecek.Otobüsümüz İzmir-Aydın otobüsüdür.Yarın aynı saatte iki izmir arabası olacak karıştırmayın.İzmir- Aydın otobüsüne bineceksiniz.

İsteyen arkadaşlar Pamukkale Otobüs firmasının servisleriyle Esenler e gidebilirler.

Anadolu Yakasında oturan arkadaşlar için:

13 Mayıs 2005 saat 22.30 da Ataşehir otobüs garından hareket edecek.İzmir -Aydın otobüsüne binilecek sakın karıştırmayın.

İsteyen arkadaşlar Kadıköy den Pamukkale firmasının servis araçlarıyla Ataşehir gidebilirler.

Servisler için lütfen beni arayın.[/size]

13-15 mayıs izmir gezisi

[size=6] Arkadaşlar izmir de hava çok güzelmiş ince kıyafetler giymenizi öneririm.Ama gece sahilde oturmak için yanınıza her ihtimale karşı kalın bişey alın :D [/size]

Teşekkürler sevgili cincin.

Pazar günü saat kaçta İzmirden İstanbula hareket edeceğiz?

13-15 nisan izmir gezisi

[size=6]Ne demek canım benimm, ben teşekkür ederim.[/size]

[size=6] 15 Mayıs Pazar günü akşam üzeri saat 16 da dönüş olacak nisanrüzgarı[/size] :D

Ooohhhh gezin bakalım...
Satın dünyanın anasını...
Geliriz elbet bir gün bizde... Hepinize ii eğlenceler... :wink:

13-15 mayıs izmir

[size=6]Arkadaşlar

Cuma günü gelirken sizlere piknikde dağıttığım yaka kartlarınızı da yanınıza almanızı rica ediyorum.[/size]

Gülçin ve Oya ikinizede şimdiden teşekkürler çok yoruldunuz bayada sitreslenmişsiniz anlaşılan herşeye rağmen harikalar yaratmışsınız belliki sağolasınız yorduk sizi dostlar.Bu arada tabiki herşey bahane.Hani derler ya gönül ne kahve ister ne kahvehane gönül sohbet ister kahve bahane :D

İzmir yolcularına hayırlı yolculuklar ve bol neşe diliyorum.

Sağlıcakla gidin sağlıcakla gelin.

İzmir deki dostlara kucak dolusu sevgi ve selamlar.

[size=6]Hepinize hayıtlı yolculuklar ve çok çok iyi eğlenceler diliyorum. Tekerinize taş değmeden gidin gelin inşallah. Eğer Kıbrıs Şehitleri Caddesine yolunuz düşer de yorulup bir şeyler içmek isterseniz Viran Gönüller'de bir bardak suda benim için, için...[/size]

Az önce kuba 38 telefon etti yani İzmir'e Kayseriden de misafirlerimiz var.Ne güzel ya biz başka birşey olduk .Kucaklaşmak için ta Kayseri'lerden bile yollara dökülüyoruz.İşte ENGELLiLER BİZ'inde farkı burada.Ekledim senide listeye kuba 38

Arkadaşlar iyi eğlenceler resimlerinizi ve anlatacağınız maceralarınızı merak etmeye başladık bile bizlerde yanınzda olmak isterdik saglık olsun başka sefere inşallah kendinize iyi bakın bol bol eğlenin tadını çıkartın.

Herşey çok güzeldi.Geziye katılmaktan ötürü çok mutlu oldum. Bu geziyi düzenleyen Oya ve Gülçin' e sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum.Harikaydık arkadaşlar :) Bu arada ben daha 1 saat önce eve giriş yapabildim yani daha halen uykusuzum gözlerim patlak patlak oldu ama yüzümde Antalya'ya gelirken yol boyu gülümseme eksik olmadı. Süüppperdi.
NOT:Geziye katılan arkadaşlar hani ben sizi uğurlayıp şehir turuma devam edicektim ya? İşte ben annem ve kameramanımız saolsun üçümüz konağa gittik.Hani o minibüsle önünden geçtiğimiz ama duramadığımız meşhur saat kulesi vardı :) İşte ben orayı gezdim veee biraz da çekim yaptık :)) Çookkk eğlendimmm.Ve tabi çarşı cafede de tavla çin daması go ve normal dama oynadık.Ama saolsun Çağdaş beni her oyunda yendi. Çağdaş' a da burdan teşekkürlerimi iletmek isterim çünkü onunda yardımı çok oldu. :mrgreen:

HOŞ GELDİNİZ,SAĞ SALİM DÖNDÜĞÜNÜZE VE MEMNUN OLARAK DÖNDÜĞÜNÜZE ÇOK SEVİNDİM TEKRARINA ERDİRSİN YARADAN

Unutulmayacak anılarıma bir yenisi daha eklendi...
Ne kadar yazarsam yazayım kendimi ifade edemeyeceğimi düşünüyorum, en güzel yanı diğer şehirlerden gönül dostlarıyla tanışmaktı...
Orada olan tüm dostlar hepiniz harikaydınız hepinize, hepimize teşekkür...
Organizasyonda emeği geçen arkadaşlara da ekstra teşekkür,
Sevgiler......

Bende öyle uzun uzun anlatamam çünkü orada yaşananlar ne kadar yazarsana yaz anlatamazsın. Yaşamak gerekir.

Çiğdem'in de dediği gibi en güzel yanı da farklı şehirlerden gelen ve izmirdeki tanışmadığımız arkadaşlarımızla tanışmaktı.

Antalya'dan güzide,Arzumm
Balıkesirden alper ve mehmet
Kayseri'den Kuba 38 ve yeğeni Niyazi
Bursalı dostlarımız
sizlerle beraber herşey daha güzeldi iyi ki geldiniz
ve
İzmirde bizleri karşılayan ve gezimiz boyunca bizleri yalnız bırakmayan güzel İzmirin güzel insanları sizlere teşekkür ediyorum.
bir de OYA TEKİN sana
mükemmel bir organizasyon hazırladığın için sana ne kadar teşekkür etsek az olduğu için en iyisi hiç etmiyelim :lol:
seviyoruz seni Oyaaa

Hoş geldiniz. Sağ salim dönmenize ve çok güzel vakit geçirmenize sevindim.

Biliyordum, biliyordum gelince anlatacaklar ve çatırrr çatırrrrrrrrr çatlayacağımı.
Olsun ben böyle çatlamaktan da sonsuz zevk aldım.

Elbette bazı durumlarda kelimeler kifayetsiz ve yetersiz kalır güzellikleri anlatmak için.
Bursa dan hareket edildikten sonra başladı güzellikler,yaşanılan her an her saat yaşanmaya değerdi diye düşünüyorum ben ve bursadan gelen arkadaşlarım.
Sevgili CinCin ve Oya Tekin gösterdiğiniz insan üstü gayret sonucunda inanılmaz bir etkinlik oldu hele o vapurda yaptığımız eylem galiba basına yansıyınca ses getirecek diye düşünüyorum.
Sevgili Oya misafirperverliğin sıcak ve cana yakın dostluğun harikaydı sen arkadaşları mutlu ettin ya Allah da seni hep mutlu etsin bütün yorgunluğuna rağmen hep güldün ya gözlerin hep gülsün dost.
Yeni bir çılgınlıkta görüşmek üzere.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt