Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Emekli maaşlarına seyyanen 100 tl zam geliyor!

karakas69
Haklısınız kanmayıp seçimden önce vermezlerse zammı oyda vermemek lazım Aslında bunlara zam verseler de oy verilmez

artık arkadaşlar siz oyları verin sonra ölme eşşeğim ölme biz engellileri ne kadar bir ğüneş görsek hep önümüze set önümüze uyanın arkadaşlar bu hükümet engelsizlere bizden daha fazla alakadar oluyor akp kurulduğundan beri oyumu inançtan dolayı verirdim ama işim devlet kapısına düştü ya artık ölsem akp ye oy vermem iki ayda bitecek iş altı ay oldu hala bekliyorum ve allaha havale ediyorum akp yi kendileri iki senede en üst düzeyde emekli oluyolar biz de mezarda artı çalıştıkça maaş düşer hani engellilere iş imkanı hani kendi araçlarıyla iş yapacaktılar benim araç alma şansım yok ama alanlar bir cüzü maaş verip bizi mahkum ediyor bu önümüzdeki engelleri kaldırmıyorlar akp yi kınıyorum allaha havale ediyorum bu engellilerin hakkını nasıl gaspedersiniz

engellılerın bunca seye ragmen burda gordugum allaşkına soyleyın kıme vereyım cumlelerı benı delırtıyo..
sankı ekpss kadrolarını ayarlayan muhaelfet yada 2022 maaşlarını kesecık olan muhalefet emeklıye %2, memura %3veren muhalefet.her seyı yapan bunlar suclu gene muhalefet anlamdım ben bu işi.

gene vicdanlı larmış(!)
en son zamla maaşıma 24 tl zam yaptılardı; günde 1 simit bile etmediydi..

ayda 100 tl zam günde 3.3 tl yapar o da benim günde kullandığım 1 tablet ilacıma denk geliyor, ne desek..

ak parti yalancı bir parti olsa chp 2 ikramiye deyince o üç derdi akıllı olun yok mazot bir buçuk yok elektrik bedava boş laflara kanmayın onlarınki bekara boşanması kolay olayı. verir dogru belkide ikinci senesinde borç para için it yunandan daha kötü duruma düşeriz

merak etmeyin verdi kadarda zam gelir eşitlenir gene:) bana göre her secim öncesi emeklilerin dikkatini cekmeye calışıyor napsın garibim emeklilerde bu oyuna geliyor zam deseler bile bu uzarda uzar nede olsa adam babasının cebinden vermiyor zammı seniin benim cebimden cıkıcam

Üst Alt