Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Emekli maaşı hafta sonuna denk geldiğinde ne oluyor? Ne zaman alınabiliyor?

Cumartesi gününe fenk gelen maaşlar cuma günü,pazar gününe denk gelen maaşlar pazartesi günü yatırılır.

Maaş ödemeleri(Ziraat bankası)

Ziraat bankası hafta sonuna gelen maaş ödemelerini ne zaman yapar?

hafta sonu hafta içi maaş ödemeleri aynı gün yansır hesabınıza bankamatik kartıız varsa dilediginiz atm den çekebilirsiniz yoksa hafta içi şubeden çekebilirsiniz

kunta

Yani cumartesi de olsa pazarda olsa aynı gün çekiliyor öylemi?

SM-J730F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Bankamatik varsa cekersin, kredi kartın varsa harcarsın.Ha ellemeyim dersen sadece istediğim zaman bakayım orda duruyormu diye internet bankacılığı kullan.:))

Neticede artık emekli aylığınız var ve her ay kesintisiz yatacak yılların emeğini artık ölünceye kadar her ay alacaksınız. Ha 2 gün sonra ha 2 gün önce ne fark eder. Özür dileyerek beyan ediyorum ki tam emekli psikolojisine girmişsiniz dert ettiğiniz şeye bak.

Bitmeyenumut

Okula giden bir çocuğunuz var mı?

Hayır yok cumadan pazara kadar maaş yatmayınca çocuk okuldan mı atılıyor 2 günlük parasızlık yüzünden [emoji3]

LG-M400 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Bitmeyenumut

Sen 2 gün sonra cekersin@bitmeyenumut insanlar bilgi edinmek istiyorlar burasıda bilgi alisverisi platformu bilmem anlatabildimmi? Kimin ihtiyacı var kimin yok kimin çocuğu okuldan atılıyor kim emekli psikolojine girmiş bu söylemler yanlış olduğu gibi bizide aşar kardeşim biliyorsan paylaş bilmiyorsan dalga geçmek haddin değil

Bitmeyenumut

Benim 2 tane çocuğum üniversite öğrencisi benim maaş günümü gözüküyorlar ki ihtiyaçlarını gidersinler,şahsım için değil çocuklarım için 1 gün dahi olsa çok önemli.

@asanur

Çok haklısınız bizler çoluk çocuk sahibiyiz olmayanlar ne bilsin....

Ben aydinlatiyim kardeşimi ziraat bankasından maas almaya başladım bu ay ayın 17 si Cumartesine geldiği için cuma günü şubeden tüm maaşımı çektim anında hızlı kartımı verdiler promosyon sozlesmemi yaptılar hepsi 3 dakika sürmedi bir sonraki gün promosyon ödemem bile hesabimdaydi yani cumartesi cumadan pazar olan pazartesi alıyor kardeşim

reyhan21

Özel bankaların bir kaç tanesi ile görüştüm ilk maaşta sonra promosyon veriyoruz dendi ziraat bankasının bu uygulaması çok iyi maaşımı ziraat bankasına taşıyacağım

asanur

Ben çok memnunum kardesim asla sıkıntı yasamayacagin bir bankadir birde kredi faiz oranları hep düşüktür artısi çoktur

maaşım yeni bağlanmış mart ayında alacam inşallah banka bilgilerinde ptt gözüküyor ilk maaşım yatmadan başka bankjaya taşıyabilirmiyim bi aksilik çıkarmı

akaragoz

SGK bana, ilk aylığınız yattıktan sonra değiştirin demişti. İlk aylığımdan sonra değiştirmiştim...

Dayımın yarına denk gelen maaşını halkbank atm'den çektim 10 dakika önce. Aklıma geldi belirtim dedim 😀😀

Hafta sonuna denk gelsede hep otomatik olarak gece 12 de hesaba geçerdi maaş ama bu ay olmadı

Bu gün Şekerbank şubesinden bizde alamadık

Annemin emekli maaşı Şekerbank şubesinden bu gün bizde alamadık halkbank şubesinden bir yakınım da alamadı sanırım pazara denk gelirse pazartesi ödeme yapılıyor

Emekli maaşı hafta sonuna denk gelirse ne olur?
Emekli maaşlarının hafta sonuna denk gelmesi durumunda ise şayet ödeme günü Cumartesi ile bu maaş Cuma gününden ve ödeme günü Pazar ise de bu maaş Pazartesi günü çekilebilmektedir.
Kaynak :
http://www.devlette.com/memur-emekli-maaslari-hafta-sonu-yatar-mi-odenir-mi/

akaragoz

E devlet Üzerinden istediğin bankayı seçebilirsin.ben ilk maşımı bankadan aldım

Maaşını bugün Ziraatbankasından alan varmı?

Ayh başladınız yine yarın sabah gidip alın ne olacak ya [emoji113][emoji113][emoji4]

LG-M400 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Merhabalar cevap verirseniz çok mutlu olurum . Emekli maaşını 22 si pazara günü alanlar 20 si cuma günümü 24 u salı günümü alır?
Not : 23 nisan resmi tatil pazartesi olduğu için.

Bankamatik varsa kart hemen çeken

Kartım yok iste . Şubeden çekiyorum parayı acaba bugün yatirirlar mi yoksa 24 u salı günümü çekmek zorundayim

Kartım yok . Şubede çekiyorum. O yüzden sordum bugün mü yoksa 24 u salı günümü yatiyor diye . Boşu boşuna o kadar yolu yürümeyelim.

Hiç bilmiyorum . Doğruyu bilen hiç kimsede yok :) sen git bakalım eğer yattiysaburaya mesaj atarsin

N3w0rl3ns Sgk'nın Sitesinde Açıkça Yazmışlar Maaş Günü Cumartesine Gelen Cuma Günü Pazar Güne Gelen Pazartesi Günü Alır.
Pazartesi Resmi Tatil Olduğuna göre Maaşı 24 Nisan Salı Alırsınız. Boşuna Yol Yürümeyin..

Üst Alt