Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Ek ödeme belli, ama ilk maaşım E-Devlet'te görünmüyor. İlk maaşım kaç TL?

O zaman Alo 170 hattındakilere tam eğitim vermemişler.Sorduğum soruya seyyanen zammınızı alacaksınız Dedi

Mrb bende egm de gih memuru yum bipolar bozukluk tan dolayi malulen emekli olucam 2016 temmuzda devlet memurları malulen ne kadar maaş alir ve 1100 ek gösterge 6/3 kademe bilgisayar isletmeni lisans mezunuyum ikramiye ve maaş ne olur.tsk ederim simdiden

Arkadaşlar benim maaş tutarım daha gözükmüyor edevlette ama bugün eve sgk aylık/gelir bağlama kararı geldi.Burada aylık miktarı 1289,02 yazıyor.Bu miktarın içinde ek ödeme varmı?Yoksa maaş miktarı+ek ödememi??

Son düzenleme:
ZAFERKEN
Hayırlı olsun, aylığınız ek ödeme dahil 1.340 tl.
Önceki sayfada hesabı yapan arkadaş birikmişi ödeme günü dahil 55 e bölüp 30 ile çarpmış o yüzden maaşınız eksik hesaplanmış.
Doğrusu ödeme günü hariç 54 e bölünüp 30 la çarpılacaktı.
Güzel günlerde harcayın inşaallah.

Ufukalp Teşekkürler abi.Onu daha sonra bende hesapladım ama bugün sgk'nın gönderdiği aylık/gelir bağlama kağıdını görünce tam emin oldum.

ZAFERKEN
arkadaşım hayırlı olsun,ilgili emekli bölümüne dönem günlerinjzi ayrıntılı biçimde
Yani dönem pirim günlerinizi yazarsanız çok iyi olur 2008 öncesi sonrası gibi ayrıca pirimleriniz asgari ücretmi ödendi göstergenizle birlikte.tşkrler.

1999 öncesi 90 gün 1999-2008=2005 gün. 2008 sonrası=2575 gün. Toplam=4670 gün

arkadaşlar benimde evraklarım geldi maaşım 1408 ek ödeme 56,32 toplam 1464 tl
2000 öncesi 4492 gün(hep asgari ücretten yattı)
2000-2008 arası 149 gün
2008 sonrası 358 gün
toplam 4999 gün allah tüm herkese nasip etsin bekleyen arkadaşlara sabır versin..
TÜM SİTE YÖNETİMİNDEKİ ARKADAŞLARA ÇOK ÇOK TEŞEKKÜRLER..

Hayırlı olsun..
Allah herkese güle güle yemeyi nasip etsin.

bas_kan06
Maaşı son 4 lirasına kadar yazmışım :) Hayırlı olsun, Allah güle güle yemeyi nasip etsin.
BuTcHeR
Son iki örnekte de gördüğümüz gibi birikmiş ek ödemeden yola çıkarak aylık hesaplamada ödeme günü birikmişse dahil olmuyor.
Bu şekilde kuruşu kuruşuna net sonuç çıkıyor. Yanlış anlamayın aklımızda olsun diye hatırlatmak istedim.

Arkadaşlar merhaba benim Aylık Başlangıç tarihim.01.02.2016 maaş ödeme günü 19 u ek ödeme 106.36 tl maaşım ne olur acaba hesaplayabilir misiz.

SERDAR0139
Verdiğiniz bilgilere göre maaşınız ek ödeme dahil 1.063 tl görünüyor.

SERDAR0139 Ufukalp abinin dediği gibi.1022,69 tl maaşın.Ek ödemende 40,90 tl. Toplam 1063,59 tl

Cevaplarınız için çok teşekkür ederim sağolun arkadaşlar.
ZAFERKEN Ufukalp Arkadaşlar kusura bakmayın bir şey daha sormak istiyorum.Birikmiş ücretim ne kadar olur acaba hesaplanması mümkün mü?

SERDARO139 arkadaşım hayırlı olsun,lütfen SGK başlangıç toplam kazanç pirim dönem günleriniz ile
birlikte ilgili bölüme yazınız.tşkrler.

SERDAR0139
Peşin ödenecek aylığınızla birlikte ödeme günü 2.765 tl alacaksınız.

Merhaba,
04.03.2016 günü %40 vergi indirimi raporumla emeklilik işlemleri için SGK ya başvurdum.

sigorta başlangıç tarihim 1989 yılı

2000 yılına kadar 910 gün
2008 yılına kadar 2030 gün
2016 yılına kadar 2100 gün olmak üzere 5040 günüm var

Yatırılan prim miktarım 325 000 TL
Hizmet dökümünde başka isimlerin primleride yazılı olduğu için emekli maaşı hesaplama sitesinde sağlıklı sonuç alamıyorum

Ortalama ne kadar maaş bağlanır.. Yardımcı olursanız sevinirim.. Saygılarımla teşekkür ederim

Merhaba,
04.03.2016 günü %40 vergi indirimi raporumla emeklilik işlemleri için SGK ya başvurdum.

sigorta başlangıç tarihim 1989 yılı

2000 yılına kadar 910 gün
2008 yılına kadar 2030 gün
2016 yılına kadar 2100 gün olmak üzere 5040 günüm var

Yatırılan prim miktarım 325 000 TL
Hizmet dökümünde başka isimlerin primleride yazılı olduğu için emekli maaşı hesaplama sitesinde sağlıklı sonuç alamıyorum

Ortalama ne kadar maaş bağlanır.. Yardımcı olursanız sevinirim.. Saygılarımla teşekkür ederim

Halim Yücetürk
Şu kadar alırsınız demek mümkün değil.
Burada yaptığımız maaş tahmini değil, e-devlette çıkan birikmiş ek ödemeden yola çıkarak bağlanmış olan aylığı hesaplamak, Eve belge gelmeden önce arkadaşların merakını gidermek, başka bir şey değil.

Beyefendi peki 325 000 TL maaşımın ortalama yüksek çıkmasını sağlar mı Ortalama rica ettim bende

325000 farkeder. 4670 gün 240000 primle ben bu ay itibariyle ek ödeme dahil 1340 tl bağlandı. Edevlette ek ödemeniz çıkmıştır belki

Ufukalp KARDEŞİM sağol varol sayenizde emekli oldum .keşke sizi sitenizi daha önce tanımış olsaydım.bu emeklilik sayenizde minnattarım.16 yıl geç kalmışım 16 yıl önce emeklilik hakkım varmış ama kısmet bugünlere imiş hayırlısı olsun sahsında tüm site yönetimine teşekkürlerimi bir borç bilirim.iyiki varsınız bütün engelli arkadaşlarımı aydınlatmaya devam edin lütfen.sizleri seviyor ve sayıyorum sayglar sunarım...

bas_kan06
İyi dilekleriniz için çok teşekkürler.
Burada amacımız, bilgi ve tecrübe paylaşımı yoluyla birbirimize görmeyen göz, tutmayan el ayak, işitmeyen kulak vs olabilmek adına yardımlaşma ve dayanışma değil mi?
Bir kardeşimizin işini halletmesi ile duyduğu mutluluk hepimizin yüzünü güldürmekte, hepimizi sonsuz mutlu etmektedir.
Saygılar, sevgiler...

Ek Ödeme Tutarı

Geçen ay ilk maaşımı aldım.
Ek ödeme 185 TL idi. Mart ayında 52 TL olarak görünüyor.
İlk ay birikmiş tutar ayrıca belirtiliyordu birikmiş ayları ayrı aldım , oradan ek ödemeye eklenen bir tutar olmadı .
Bu ay ek ödemelere indirim mi geldi ?

Aylık Tutarı1300.43 TLEk Ödeme Tutarı52.02 TL

Aylık Tutarı1300.43 TLEk Ödeme Tutarı185.71 TL

slm Ufukalp abi allaha çok şükür sonunda emekli oldum bugun e devlete düştü maaşım birsey sormak istiyorum sana maaş 907 tl yazıyor ek ödeme 137 tl yazıyor sormak istediğim bu ek ödeme her aymı maasa dahil ediliyor 137 tl her ay için geçerlimi.. Aylık Başlangıç Tarihi 01.01.2016 yazıyor maaş ödeme günü 23 toplamda benim her ay alacağım maaş 907 tl mi ek ödeme olursa bu oluyor 1044 tl hangisi doğru kafam karıştı abi müsait olunca cevap yazarsan sevinirim şimdiden tesekkürederim bu güzel sitenin ablalarımdan abilerime ve kardeslerime yöneticisinden üyesine herkese selamlarımı saygılarımı sunuyorum bizler koskocaman bir aileyiz güzel bilgilerinizin ısıgında kafamızda hiçbir soru işareti kalmadı sayenizde bizlerde yalnız değiliz iyiki varsınız allah hepinizden razı olsun

Hayırlı olsun kardeşim ilgili bölüme SGK başlangıç toplam pirim gün ve dönemlerini toplam kazanç yazarsan bizler için iyi olur. Tşkrler.

Üst Alt